Новини / Технології / Німеччина представила «дрон-сковороду»
7 червня 2016, 17:21
Розмір шрифта: А А А

Німеччина представила «дрон-сковороду»

Німеччина представила "дрон-сковороду", Німеччина, компанія H-Aero, безпілотник, дрон-сковорода
Німеччина представила «дрон-сковороду»

Німецька компанія H-Aero представила безпілотний літальний апарат, виконаний у формі літаючої тарілки з крилом.

Апарат є прототипом пілотованого пасажирського гібридного апарата, що поєднує в собі властивості літака і дирижабля. Він отримав внутрішні газові обсяги, вміст яких створює частина підйомної сили.В результаті різноспрямованої тяги вентиляторів апарат починає повністю обертатися, а крило – виконувати роль, схожу з роллю повітряного гвинта у вертольота. При досягненні заданої висоти обертання зупиняється, а двигуни починають створювати тягу в одному напрямку. Завдяки цьому переходу починається горизонтальний політ. Апарат може виконувати посадку так само, як і зліт.

Обидві консолі крила оснащені предкрилками і закрилками, керуючими висотою і креном в горизонтальному польоті і кроком крила-гвинта в вертикальному. Пасажирський варіант літака отримає капсулу усередині фюзеляжу. При вертикальних зльоту і посадці ця капсула залишатиметься повністю нерухомою щодо обертового корпусу.

У H-Aero вважають, що на основі такої конструкції можна розробити кілька класів гібридних літальних апаратів, починаючи з важких вантажних і закінчуючи малими багатоцільовими безпілотниками. Як саме буде вироблятися енергія для бортової апаратури і двигунів в компанії поки не визначилися. Розглядаються два основні варіанти: водневі паливні елементи і сонячні панелі.

Сьогодні в світі ведеться розробка відразу декількох типів гібридних літальних апаратів. Зокрема, британська компанія Hybrid Air Vehicles намір випробувати Airlander 10. Цей апарат оснащений газовими балонами, заповненими гелієм. Вони створюють частину підйомної сили. Зліт апарату, політ і посадка будуть проводитися як з літака.

Довжина Airlander 10 становить 92 метри. Апарат зможе перебувати в повітрі до п’яти днів і піднімати вантаж масою до 50 тонн. Як стверджує британська компанія, в польоті Airlander зможе розвивати швидкість до 160 кілометрів на годину, витрачаючи на 60 відсотків палива менше, ніж звичайні літаки.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Безпілотний винищувач

5 березня 2019, 08:18

Україні пообіцяли черговий кредит

3 квітня 2017, 15:09

В ОАЕ представили літаючий електромобіль, якому не страшні пробки

13 лютого 2017, 10:04

Останні новини за сьогодні: