Новини / Технології / Microsoft представила Windows Phone 8
29 жовтня 2012, 21:15
Розмір шрифта: А А А

Microsoft представила Windows Phone 8

Microsoft представила Windows Phone 8, Microsoft, Windows Phone 8, Pandora, Data Sense
Microsoft представила Windows Phone 8

Компанія Microsoft на презентації в понеділок, 29 жовтня, представила мобільну операційну систему Windows Phone 8. Трансляція заходу ведеться на сайті Microsoft.

Windows Phone 8, як і Windows 8, базується на ядрі NT, в той час як її попередниця Windows Phone 7 використовувала ядро ??Windows CE. Додатки, створені для Windows Phone 8, не можна буде запустити на пристроях на базі Windows Phone 7.

Microsoft внесла зміни в інтерфейс ОС. На екрані блокування тепер може відображатися інформація з додатків — наприклад, повідомлення, фотографії і так далі. Як і в Windows Phone 7, в ОС задіяні «живі плитки» (вони замінюють собою іконки), але користувач може змінювати їх розмір.

До складу ОС входять додатки Twitter і Skype. Останній постійно працює у фоновому режимі, дозволяючи користувачеві приймати дзвінки та повідомлення в той час, коли він працює з іншими програмами. Microsoft стверджує, що це відбувається без шкоди для батареї.

Жителі країн, де діє музичний сервіс Pandora, після покупки смартфона на Windows Phone 8 отримають право безкоштовно користуватися ним протягом року.

У Windows Phone 8 присутня інструмент Data Sense для контролю за витратами на мобільний інтернет. Data Sense дає можливість встановити ліміт на обсяг переданих даних, а також включає в себе засоби «стиснення» трафіку.

Microsoft додала в Windows Phone 8 «Дитячий куточок» (Kid's Corner). Функція призначена для батьків, які дозволяють використовувати смартфон дітям. З її допомогою батьки можуть встановити, які додатки, музичні треки, відеозаписи та інші дані будуть доступні дитині, а які — ні.

Адресна книга (People's Hub) в WP8 дає можливість створювати групи абонентів, які Microsoft називає «кімнатами» (Rooms). Користувачі, що знаходяться в одній і тій же групі, можуть обмінюватися фотографіями, даними про своє місцезнаходження, списками справ та іншою інформацією. Людям поза групою ці дані будуьб недоступні.

Смартфони на Windows Phone 8 вже представили Samsung, Nokia і HTC. Апарати надійдуть у продаж в листопаді. У всіх цих пристроях використовуються процесори Qualcomm Snapdragon.

На відміну від пристроїв на WP8, смартфони на «вісімці» можуть мати слот для карт пам'яті та підтримка технології NFC.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Оновлення Windows 10 вбило пристрої користувачів

2 червня 2017, 16:07

Керівник Microsoft: традиційні смартфони вже мертві

10 травня 2017, 18:04

Microsoft готує глобальне оновлення Windows 10

10 березня 2017, 10:40

Останні новини за сьогодні: