Новини / Технології / «Лабораторія Касперського» попереджає про шкідливі програми для Android
4 березня 2011, 14:00
Розмір шрифта: А А А

«Лабораторія Касперського» попереджає про шкідливі програми для Android

«Лабораторія Касперського» попереджає про шкідливі програми для Android, Лабораторія Касперського, шкідлива програма, вірус
«Лабораторія Касперського» попереджає про шкідливі програми для Android

«Лабораторія Касперського» відзначає, що одним з основних методів зараження комп‘ютерів користувачів в даний час є так звані drive-by атаки. Їх небезпека полягає в тому, що інфікування комп’ютерів відбувається без відома користувачів і може бути ініційовано навіть при відвідуванні легітимних ресурсів, зламаних зловмисниками. Відвідувачі зламаних сайтів перенаправляються на веб-сторінки, які містять скриптові завантажувачі, що запускають різні експлойти.

У лютому в більшості drive-by атак зловмисники стали використовувати каскадні таблиці стилів (CSS) для зберігання частини даних скриптової завантажувача. Цей вдосконалений метод атаки значно ускладнює детектування шкідливих скриптів багатьма антивірусами і дозволяє зловмисникам захистити від детектування файли експлойти.

Також у лютому було виявлено відразу кілька нових видів шкідливого ПЗ для мобільної платформи Google Android. Ці зловреди володіють функціоналом бекдор, тобто використовуються зловмисниками для діставання несанкціонованого доступу до пристрою користувача. У даному випадку троянці використовували ідентифікаційні дані мобільного телефону для здійснення запитів до пошукової системи у фоновому режимі і наступної накрутки відвідування сайтів. Зловреди діяли на території Китаю, США, Іспанії, Бразилії та Росії.

У Росії поширений і такий вид мобільних загроз як SMS-троянці для платформи J2ME, що охоплює найширший спектр мобільних пристроїв. Зараження найчастіше відбувається через посилання в спам-повідомленнях, які розповсюджуються в ICQ. Потрапивши на телефон, зловредів здійснює приховану розсилку SMS-повідомлень на преміум-номер, стрімко скорочуючи баланс користувача.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

П'ять звичок, які раніше терміну «вбивають» автомобіль

28 травня 2017, 13:40

У світі велика кібератака: Україна потрапила під удар

13 травня 2017, 09:13

Вірус в Google Play заразив близько 2 млн користувачів

27 квітня 2017, 10:22

Останні новини за сьогодні: