Новини / Технології / Вийшла попередня версія OpenOffice для Mac OS X
7 червня 2007, 08:28
Розмір шрифта: А А А

Вийшла попередня версія OpenOffice для Mac OS X

Вийшла попередня версія OpenOffice для Mac OS X, офісний пакет OpenOffice, система Mac OS X, нова версія OpenOffice, OpenOffice для Mac OS X
Вийшла попередня версія OpenOffice для Mac OS X

Учасники проекту OpenOffice.org Mac Porting випустили попередню версію офісного пакету OpenOffice для операційної системи Mac OS X.

Портіровання OpenOffice.org на Mac OS почалося фактично відразу після виходу найпершої версії офісного пакету. Проте до теперішнього часу в процесі роботи на «Маках» OpenOffice використовував систему X11. Представлена ж 5 червня модифікація OpenOffice для Mac OS X підтримує графічний інтерфейс Aqua операційної системи і не вимагає застосування Х11.

Проте розробники відзначають, що нова версія OpenOffice для Mac OS X містить велику кількість недоробок і не підходить для повсякденного використання. Зокрема, OpenOffice поки не дозволяє роздруковувати документи, відсутня підтримка декількох моніторів, а вихід з програми супроводжується аварійним завершенням роботи додатку. Крім того, доопрацювання вимагають функції копіювання, вставки, перетворення файлів формату PDF і ін.

На сайті проекту OpenOffice.org Mac Porting наголошується, що установка попередньої версії офісного пакету може приводити до втрати даних на жорсткому диску. Тому перед інсталяцією рекомендується створити резервні копії файлів.

 Володимир Парамонов

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Мінфін розглядає кілька варіантів змін для спрощенців

3 травня 2017, 13:50

Міносвіти планує подолати репетиторство

28 березня 2017, 19:58

Останні новини за сьогодні: