Новини / Технології / Nissan може припинити продажі Cube
14 листопада 2010, 12:12
Розмір шрифта: А А А

Nissan може припинити продажі Cube

Nissan може припинити продажі Cube, Nissan, Ніссан, Nissan Cube, Ніссан Куб, мікролітражка
Nissan може припинити продажі Cube

У міру наближення до кінця року європейський підрозділ Nissan Motor починає підбивати підсумки продажів мікролітражки Cube, і вони, на жаль, виявляються для компанії вельми невтішними.

Неймовірно популярний у себе на батьківщині Cube практично провалився у Європі в усіх напрямках. Як приклад наводиться кілька цифр. Так чи не «кращим» виявився результат, досягнутий у Великобританії. Компанія розраховувала продати тут протягом року 2000 одиниць, але на даний момент зуміла реалізувати лише 686 авто. Ще гірше цей показник в Італії. У цій країні, також при річному плані в 2000 автомобілів, вдалося продати лише 251. Мабуть, найбільш провальні цифри в Нідерландах — лише 107 одиниць.

Популярність автомобілю з вельми оригінальною і самобутньою зовнішністю не можуть навіть додати небувалі знижки. У Великобританії, дилери зневірені реалізувати до кінця року наявні автомобілі цього року випуску, пропонують Cube в максимальній комплектації за 10 995 фунтів стерлінгів (17 700 доларів), при тому, що ціна такого автомобіля повинна складати практично на третину більше — 15 495 фунтів (25 000 доларів). Тим не менше, хоч якого-небудь сплеску інтересу з боку покупців поки не спостерігається.

Офіційно поки не підтверджено, але досить імовірно, що вже з нового року компанія не буде пропонувати Cube у Великобританії та Італії, а в доступній для огляду перспективі і у всій Європі.

Невисоким виявився попит на Cube і в Сполучених Штатах, але ж саме тут компанія сподівалася на успіх, скрупульозно вивчивши безліч аспектів перед початком продажів. На даний момент у США реалізовано близько 20 000 авто, що є більш ніж скромним показником для даного ринку.

На тлі настільки нерадісної для Nissan статистики модель впевнено продовжує користуватися попитом у себе на батьківщині. Конкретні цифри продажів цього року поки не наводяться, проте в Японії компанія зуміла реалізувати до цього моменту вже більше 1 мільйона Cube з моменту подання першого покоління моделі в 1998 році. Нинішнє третє покоління Cube хоча і не займає перші рядки рейтингу продажів у Японії, міцно утримує своє становище. На жаль для Nissan Motor, цього поки ніяк не можна сказати про інші ринки.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Nissan купує частину акцій Mitsubishi

8 жовтня 2016, 17:01

Останні новини за сьогодні: