Новини / Технології / Комісія з міжнародної торгівлі США визнала Apple невинною в порушенні патентів Samsung
16 вересня 2012, 18:15
Розмір шрифта: А А А

Комісія з міжнародної торгівлі США визнала Apple невинною в порушенні патентів Samsung

Комісія з міжнародної торгівлі США визнала Apple невинною в порушенні патентів Samsung, Apple, Samsung, судовий процес, ITC, авторські права
Комісія з міжнародної торгівлі США визнала Apple невинною в порушенні патентів Samsung

Суддя Комісії з міжнародної торгівлі США (ITC) визнав компанію Apple невинною в порушенні патентів південнокорейського конкурента Samsung Electronics і відхилив вимогу заборонити імпорт низки продуктів Apple на територію США, свідчать документи на сайті ITC.

Samsung подавала скаргу на Apple в ITC в червні минулого року, звинувачуючи конкурента в порушенні п‘яти запатентованих технологій при розробці мобільних пристроїв. Пізніше південнокорейський виробник скоротив число спірних технологій до чотирьох, виключивши патент, пов’язаний з MP3.

Згідно з попередньою постановою ITC, Apple не порушувала при розробці своїх пристроїв чотири патенти, заявлені в скарзі Samsung. В їх число входять патент на технологію бездротового зв‘язку CDMA, на «пакетну» передачу даних з бездротових пристроїв, на технологію витягання телефонного номера з веб-сторінки на смартфонах і на технологію роботи з електронними документами.

Samsung вимагала від ITC заборонити імпорт смартфонів iPhone, планшетів iPad і плеєрів iPod на територію США. Нагадаємо, що комісія володіє подібними повноваженнями, тому за останній час почастішали випадки, коли технологічні компанії ведуть патентну боротьбу, подаючи судові позови з вимогою компенсації і скарги в ITC з вимогою заборонити імпорт товарів одночасно.

Нинішнє рішення судді ITC є попереднім — у січні 2013 року його повинна схвалити або відхилити комісія у повному складі.

«Ми впевнені, що комісія в підсумку підтвердить нашу позицію, що Apple повинна понести відповідальність за експлуатацію наших технологічних інновацій», — говорять представники Samsung. Представники Apple від коментарів відмовилися.

Патентне протистояння Apple і Samsung триває з весни 2011 року. Конфлікт розв’язала американська компанія, яка звинуватила південнокорейського конкурента в копіюванні технологій та дизайну iPhone і iPad.

Samsung відповіла позовами, що викривають Apple в незаконному використанні низки важливих технологій. У загальній складності компанії подали один проти одного більше 30 позовів у суди десятка країн по всьому світу, а також скарги в регулюючі ринок органи.

Минулого місяця американський суд присяжних став на бік Apple, рекомендувавши Samsung виплатити на її користь компенсацію в 1,05 мільярда доларів. Накладений на Samsung штраф може бути збільшений, крім того Apple домагається заборони продажів деяких смартфонів південнокорейської компанії в США.

Комісії ITC ще належить винести рішення у скарзі Apple на Samsung, поданої в минулому липні. У ній американський виробник вимагає заборони на імпорт і продажу низки мобільних пристроїв Samsung в США.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Без Apple, Lego і Nokia: Українська митниця перестала пропускати посилки більш ніж тисячі торгових марок

31 травня 2017, 10:44

Стів Возняк вважає, що поруч з таким революційним продуктом буде стояти ім'я Tesla, а не Apple

30 травня 2017, 15:42

В Україні почалася боротьба з піратським контентом – Перша Шпальта

28 травня 2017, 17:16

У мережі з'явилися зображення iPhone 8

19 травня 2017, 12:13

Останні новини за сьогодні: