Новини / Технології / Як продати авто жінці?
20 липня 2011, 14:17
Розмір шрифта: А А А

Як продати авто жінці?

Як продати авто жінці?, Dodge, Додж, Daimler, авто для жінок, Даймлер, Dodge, Porsche, Додж, Порше, Daimler, Ford, Даймлер, Форд, Porsche, реклама, Порше, Ford, Форд, реклама
Як продати авто жінці?

У 50-х роках товари для жінок без сумніву розроблялися і продавалися чоловіками.

Візьміть, наприклад, Dodge Le Femme 1955 року — воістину абсурдний за сьогоднішніми мірками автомобіль, до якого додавався відповідний гаманець, плащ і парасолька, а також яскравий інтер‘єр з обробкою рожевими візерунками. Це еквівалентно сучасній пропозиції придбати автомобіль з відсіком для тампонів.

За океаном продавали Daimler 104 Ladies з електричними вікнами, спрощеним перемиканням передач і дамською сумочкою під приладовою панеллю.

Також був відомий Porsche 365 Damen з засмученим двигуном і спрощеним комплектом шиномонтажу (останній, швидше за все, полягав у звичайному аркуші паперу з написом друкованими літерами: «Попросіть чоловіка зробити це»).

Реклама в ті дні була не краща. У 70-х роках в рекламі Ford Cortina 2000 GXL британського виробництва був рядок: «Вона не оцінить 2-літровий двигун нового Cortina. Вона просто зрозуміє, наскільки гладкою буде поїздка». А як щодо класичної друкованої реклами Volkswagen, яка містить кричущу зухвалість:«Жінки м’які і ніжні створіння, але вони б'ють речі …»

Не дивно, що в 70-х роках піднявся феміністський рух, і рекламодавці почали звертатися з жінками як з рівними. Робіть висновки, панове …

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Ford інвестує мільярд доларів у безпілотні автомобілі

14 лютого 2017, 13:10

Porsche поділився планами по випуску електромобілів

27 листопада 2016, 16:06

Названо найкращий автомобіль для жінок

24 жовтня 2016, 20:41

Останні новини за сьогодні: