Новини / Технології / Виробники двигунів Формули-1 відмовилися переходити на турбодвигуни
12 жовтня 2010, 09:07
Розмір шрифта: А А А

Виробники двигунів Формули-1 відмовилися переходити на турбодвигуни

Виробники двигунів Формули-1 відмовилися переходити на турбодвигуни, Формула -1, двигун, Виробники двигунів, турбодвигун
Виробники двигунів Формули-1 відмовилися переходити на турбодвигуни

Згідно з планами Міжнародної автофедераціі, нинішні атмосферні 2,4-літрові V8 в чемпіонаті світу повинні поступитися місцем 1,6-літровим 4-циліндровим турбодвигунам.

Раніше вважалося, що компанії Renault, Mercedes, Ferrari і Cosworth, що забезпечують двигунами всі команди чемпіонату, підтримують ці нововведення, тому що невеликі двигуни з турбонаддувом набагато ближче до тих двигунів, що використовуються в сучасних автомобілях, ніж атмосферні V8. Однак на спільній зустрічі після Гран-прі Сінгапуру двигуністи прийшли до висновку, що перехід на нові силові установки обійдеться їм у 100 мільйонів доларів.

У зв'язку з цим двигуністи пропонують відкласти введення нового регламенту з двигунів на 2015 рік. Так, представники Cosworth заявили, що готові створити 4-циліндрові двигуни, проте витрати на їх виробництво понесуть клієнти компанії, до яких за станом на майбутній рік належать команди Williams, HRT і Virgin.

У той же час компанія Porsche, керівництво якої підтвердило інтерес до Формули-1, навпаки, однією з умов свого повернення називає перехід на нові двигуни, які можна буде використовувати за межами чемпіонату світу. «Звичайно, нам потрібні відповідні правила, — заявив керівник відділу досліджень і розробок нових продуктів Вольфганг Дюрхаймер. — Наш підхід грунтується на ідеї «глобального двигуна», який можна буде використовувати не тільки у Формулі-1». Раніше аналогічним чином висловлювався керівник Volkswagen Motorsport Кріс Ніссен. 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Названо найкращий двигун 2016 року

6 червня 2016, 08:31

Японці показали нове покоління Honda Civic

10 березня 2016, 12:15

Останні новини за сьогодні: