Новини / Технології / Серійне виробництво Fisker Karma (Фіскер Карма) розпочнеться у цьому році
1 червня 2010, 13:46
Розмір шрифта: А А А

Серійне виробництво Fisker Karma (Фіскер Карма) розпочнеться у цьому році

Серійне виробництво Fisker Karma (Фіскер Карма) розпочнеться у цьому році, Фіскер, Тесла, Tesla, автомобіль, fisker, гібрид, жорсткий гібрид
Серійне виробництво Fisker Karma (Фіскер Карма) розпочнеться у цьому році

Як повідомляє американська компанія Fisker Automotive, їй вдалося залучити достатні для старту проекту кошти: 189 млн доларів вкладуть інвестори, а ще більше 500 млн складе державна підтримка у вигляді пільгового кредиту від Міністерства енергетики США. За словами керівника компанії Хенріка Фіскер, люксовий седан вартістю близько 88 000 доларів будуть виробляти у Фінляндії. Нагадаємо, що Karma (Карма) відноситься до жорстких гібридів і може проїхати до 75 км на запасеної в акумуляторах енергії, після чого переходить до підживлення від бензинового мотора, що виступає як генератор.

Фіскер також розповів, що в 2012 році компанія планує випустити більш бюджетний гібрид — седан Fisker Nina (Фіскер Ніна) вартістю близько 39 000 доларів. Відзначимо, що таким же шляхом іде виробник електромобілів Tesla (Тесла): слідом за люксовим родстером він готує седан середнього цінового рівня.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: