Новини / Технології / Facebook прокладе в Африці 770 км волоконно-оптичних кабелів
2 березня 2017, 09:56
Розмір шрифта: А А А

Facebook прокладе в Африці 770 км волоконно-оптичних кабелів

Facebook прокладе в Африці 770 км волоконно-оптичних кабелів, Facebook, Уганда, волоконно-оптичні кабелі, доступ в інтернет
Facebook прокладе в Африці 770 км волоконно-оптичних кабелів

Facebook оголосив, що до кінця року збирається прокласти в Уганді 770 км волоконно-оптичних кабелів, які забезпечать доступ до інтернету для більш ніж 3 мільйонів осіб.

При цьому Facebook не збирається створювати в країні власну бездротову мережу. Компанія уклала договір з Airtel і BCS про надання послуг зв’язку і відкрита до співпраці з іншими провайдерами в регіоні.

Facebook готова інвестувати в проект Угадни десятки мільйонів, щоб 3 мільйони людей змогли (потенційно) підключитися до інтернету. У підсумку в країні повинні будуть з’явитися бездротові станції, готові забезпечити населення мобільним інтернетом.

Намір копати землю і класти кабель – чергова спроба Марка Цукерберга з’єднати весь світ у своїй соціальній мережі, яка заробляє рекламою. А це вкрай складно виконати, якщо у значної частини світу немає доступу до інтернету. Протягом останніх двох років Facebook намагається змінити цю ситуацію, як з боку інфраструктури, так і зниженням цін на бездротовий зв’язок.

Подібні ініціативи Facebook, які на перший погляд, переслідують благу мету, досі призводили до неоднозначних результатів. Проект Internet.org, в якому FB разом з іншими компаніями надавала безкоштовний інтернет в окремих країнах, був заблокований в Індії з міркувань мережевого нейтралітету. А випробування дрона Aquila, який повинен був підключити до інтернету важкодоступні райони, закінчилися аварією. Можливо, більш приземлений спосіб покаже себе більш надійним.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Блокування російських соцмереж привела до різкого зростання Facebook в Україні

23 травня 2017, 08:44

Париж оштрафував Facebook за зловживання даними користувачів

17 травня 2017, 09:43

В Австрії суд зобов'язав Facebook видаляти образливі публікації

9 травня 2017, 20:19

Останні новини за сьогодні: