Новини / Технології / Skoda представила прототип майбутнього бюджетного автомобіля для країн СНД
14 жовтня 2011, 10:38
Розмір шрифта: А А А

Skoda представила прототип майбутнього бюджетного автомобіля для країн СНД

Skoda представила прототип майбутнього бюджетного автомобіля для країн СНД, Skoda, бюджетний автомобіль, Skoda Mission L, Skoda Octavia, шкода
Skoda представила прототип майбутнього бюджетного автомобіля для країн СНД

У Чехії згадали, що саме Skoda свого часу була популярною у Східній Європі і країнах СНД, як оптимальна з точки зору ціни і якості марка.

Ситуацію будуть виправляти вже скоро — в 2012 році почнеться підготовка виробництва новітньої моделі Skoda Mission L на російському заводі в Калузі. Причому, Skoda Mission L -це не варіація на тему VW Polo седан, а самостійна модель, що позиціонується між Fabia і Octavia.

Хіт минулих років — Skoda Octavia стала вже не таким доступним автомобілем, як раніше, тому виникла необхідність в новій моделі. Крім того, на Skoda Mission L вперше представлено майбутній дизайн нової лінійки Skoda, який буде домінувати у всіх майбутніх моделях.

Про те, що перед нами майбутній бестселер Skoda говорить той факт, що її планують випускати в обсязі 100 тис. одиниць на рік тільки для ринків країн СНД. В Україна Skoda Mission L швидше за все будуть поставляти з Калуги, коли там досягнуть 50%-ого рівня локалізації.

Але Skoda Mission L буде представлена і на ринках Європи, а також в Азії. У Франкфурті вона була представлена як концепт — це вже фактично готовий до виробництва автомобіль, спрямований на залучення нової аудиторії в автосалони Skoda.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Укрзалізниця" запустить двоповерховий потяг за маршрутом Київ-Харків

6 лютого 2016, 16:51

Останні новини за сьогодні: