Новини / Технології / Toyota готує до показу прототип електромобіля на базі iQ
14 лютого 2011, 18:29
Розмір шрифта: А А А

Toyota готує до показу прототип електромобіля на базі iQ

Toyota готує до показу прототип електромобіля на базі iQ, Toyota iQ, Тойота iQ, toyota, Тойота, електромобіль
Toyota готує до показу прототип електромобіля на базі iQ

Роботи над даним проектом тривають протягом вже декількох років, і досягнення чергового етапу розвитку компанія продемонструє у вигляді прототипу з лаконічною назвою EV, побудованому на базі мікролітражки iQ.

Toyota iQ не вперше обрана в якості основи для створення електромобіля і нинішня розробка є розвитком концепту FT-EV. У поширеному повідомленні розробники лише поверхово описують конструкцію новинки, але відомі деякі деталі. Стверджується, що електромобіль здатний подолати без підзарядки дистанцію в 105 км, зафіксовану за результатами випробувань з японського тестового стандарту C08. Електродвигун живиться блоком плоских іонно-літієвих батарей, розташованих під підлогою салону. Дана компоновка дозволила уникнути втрат внутрішнього простору і зберегти колишню пасажирську формулу iQ: 3+1.

Протягом нинішнього року електромобіль очікує серія дорожніх випробувань, за результатами яких буде прийнято остаточне рішення про початок серійного виробництва. Воно повинне початися в 2012 році, але у вільний продаж новинка потрапить не відразу. Спочатку вона буде доступна у формі лізингу. Відомо, що дана програма буде застосована на європейському ринку.

Крім прототипу EV японська компанія продемонструє в Женеві і інші свої новітні розробки. Серед них і передсерійна версія гібрида Yaris HSD, а також мінівен Prius Van + і концепт задньопривідного купе FT-86.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: