Новини / Технології / Ралли-рейд Баха 1000: победители определены
9 серпня 2011, 11:19
Розмір шрифта: А А А

Ралли-рейд Баха 1000: победители определены

Ралли-рейд Баха 1000: победители определены, Ралі-рейд Баха 1000, Кубок України, Баха 1000

«Баха 1000» — це другий етап Кубка України з ралі-рейдів — складний ралі-рейд протяжністю 1000 км, що пролягає по Сумській і Чернігівській областях.

На трасі змагалися раллісти з Росії, Білорусії, Франції, ОАЕ, Великобританії, США і, безумовно, Україна. У гонці взяла участь і команда, яка фінішувала в цьому році в наймасштабнішому ралі планети «Дакар» — SIXT UKRAINE.

Лідер команди Вадим Нестерчук з приводу гонки сказав наступне: «Це дійсно був найскладніший ралі-рейд в Україні. Мені він дуже сподобався. У маршруті були присутні елементи трофі-рейду, тому деякі ділянки давалися раллістам дуже важко. Для нас ця гонка проходила в тестовому режимі. Ми тестували автомобіль і його підготовку, а також нашу команду SIXT UKRAINE. Це було необхідно, адже попереду у нас дві серйозні гонки Ралі Фараонів (жовтень), ну і, звичайно ж, Дакар 2012 (січень)».

второй этап Кубка Украины по ралли-рейдам - сложнейший ралли-рейд протяженностью 1000 км

Усього в гонці взяли участь 47 екіпажів, до фінішу дісталися 33. Адже головна теза марафону — «Хто зміг дістатися до фінішу — переможець!»

Перше місце в категорії СПОРТ під номером 203 зайняв екіпаж Микола Кузнєцов/Дмитро Ціро. З відривом у 6 хв і 41 сек на другому місці розмістився екіпаж 201 Богдан Новицький/Віталій Євтехов. Замикає трійку лідерів екіпаж 211 Юрій Кондратьєв/Андрій Солопов, відставання від першого місця становить 4 години 49 хвилин 32 секунди.

категория СПОРТ

В категорії РЕЙД трійка переможців виглядає таким чином. Перше місце — екіпаж 110 Володимир Пилипенко/Юрій Чмир. Друге і третє місце — екіпажі 103 Олег Єрофєєв/Ігор Кунаков і Альберт Куршутов/Олег Ушатік відповідно.

У заліку квадроциклів категорії СПОРТ перемогу здобув Микола Йорж під номером 005.

зачет квадроциклов категория СПОРТ

У заліках БАГГІ і МОТО категорії РЕЙД перемогли екіпаж 211 Іван Позняк/Владислав Позняк та Сергій Бордін під номером 022 відповідно.

участники ралли

Ралі-рейд проходив під егідою Автомобільної Федерації України, а також під патронатом губернатора Сумської ОДА Юрія Чмиря. Організатори перегонів: тюнинг-центр 4х4 «BTR» і компанія з прокату авто SIXT України.

Организаторы гонки: тюнинг-центр 4х4  «BTR»  и компания по прокату авто SIXT Украина.