Новини / Технології / Зарядити iPhone за 5 хвилин: розкриті секрети надшвидкої зарядки
13 лютого 2017, 09:44
Розмір шрифта: А А А

Зарядити iPhone за 5 хвилин: розкриті секрети надшвидкої зарядки

Зарядити iPhone за 5 хвилин: розкриті секрети надшвидкої зарядки, смартфон, планшет, зарядка, акумулятор
Зарядити iPhone за 5 хвилин: розкриті секрети надшвидкої зарядки

Чим більше функцій смартфона і планшета ми використовуємо, тим швидше сідає батарея. Але згадуємо ми про виснаження заряду як завжди в останню хвилину. Єдиного рецепту, який дозволив би повністю зарядити «сів» комунікатор за кілька хвилин, звичайно немає. Ресурс Business Insider запропонував кілька корисних рекомендацій, які допомагають прискорити цей процес.

Індикатор зарядки iPhone поповниться істотно швидше, якщо пристрій буде переведено в Авіарежім. Так воно не буде витрачати дорогоцінні вати і, відповідно, зайві хвилини вашого часу. В такому стані вся електроенергія відправиться безпосередньо до акумулятора і не буде йти на обслуговування бездротових інтерфейсів.

На час зарядки рекомендується зняти чохол з пристрою, щоб уникнути перегріву акумулятора. Про це йдеться і в керівництві, опублікованому на сайті Apple. «Чохли, надіті на смартфон при зарядці, можуть сприяти перегріву, що негативно впливає на ємність акумулятора. Якщо ви помітили, що ваш пристрій нагрівається, вийміть його з чохла», – кажуть в компанії. При цьому зберігати iPhone тривалий час рекомендується наполовину заряджени

iPhone буде заряджатися швидше з настінної розетки, а не через порт USB. Також варто переконатися, що використовується зарядний пристрій досить високопотужне – деякі моделі доставляють менше міліампер, ніж мобільник може прийняти, що збільшує фактичний час його зарядки. Якщо під рукою є адаптер для iPad, то краще використовувати його. Таким чином, можна прискорити процес підзарядки на 40%, стверджують експерти.

Нарешті, iPhone краще взагалі не користуватися на час зарядки. Дисплей – один з найбільш «ненажерливих» компонентів гаджета. Пристрій буде заряджатися значно швидше, якщо його вимкнути.

Для експерименту автори ролика використовували iPhone 6, заряджений на 20%. У звичайному режимі їм вдалося зарядити смартфон на 3% за п’ять хвилин, а з використанням всіх рекомендацій – на 6% за той же час.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

  • ShaylaNknlt (анонімно) 11 жовтня 2018, 22:45 ссылка
    Революционное обновление "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
    распознавание капчи Гугла, Yandex, Фэйсбука, Vkontakte, Bing, Hotmail, Mail.Ru, SolveMedia,
    а также свыше 8400 (!) других видов капч,
    с высокой скоростью (100 изображений в секунду) и точнос
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Зростання продажів смартфонів з початку року становило 9,1%

3 червня 2017, 15:59

З’явилися фотографії iPhone 8 зі сканером відбитків ззаду

2 червня 2017, 16:20

Останні новини за сьогодні: