Новини / Технології / «Ё-мобілі» розкупили на рік вперед
18 травня 2011, 11:08
Розмір шрифта: А А А

«Ё-мобілі» розкупили на рік вперед

«Ё-мобілі» розкупили на рік вперед, е-мобіль, гібридний автомобіль, Е-авто
«Ё-мобілі» розкупили на рік вперед

В даний час лічильник попередніх замовлень на сайті «Ё-мобіля» перевалив за позначку в 45 тисяч машин, які заплановані на перший рік виробництва.

Завдяки простій процедурі передзамовлення гібридного авто, яка не вимагає введення персональних даних або внесення передоплати за машину, кількість замовлень на сайті «Ё-мобіля» зросла до 45,5 тисяч менш ніж за добу. Нагадаємо, прийом замовлень стартував 16 травня в 15:00 за московським часом.

«Бажаючі позначити свій намір на купівлю «Ё-мобіля» після замовлення через сайт отримують номер у черзі. Ніякої передоплати і приватної інформації. Згідно черги, перед запуском заводу клієнтам запропонують підписати договір, тут замовник може поміняти свої переваги по опціям і вартості, але після підписання це буде означати фактичну купівлю автомобіля. Що стосується фейкових замовлень, то ми в змозі виділити ресурси для майбутньої чищення бази. Легкість замовлення обумовлена ??тим, що не всі вміють розмовляти з Інтернетом «на ти», тому ми вирішили спростити перший крок», — заявив на прес-конференції глава компанії-виробника «Ё-авто» Андрій Бірюков.

Нагадаємо, що в перший рік виробництва російського гібриду планується випустити 45 тисяч автомобілів. Підприємство, яке в даний час будується в Мар'їно під Санкт-Петербургом, буде запущено в наступному році. У другій половині 2012 року почнеться серійне виробництво російських гібридів. Початкова ціна «Ё-мобіля» — 360 тисяч рублів. Повнопривідний варіант російського гібриду обійдеться в 450 тисяч рублів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Під прикриттям поліції в Україні хочуть скасувати автомита

13 вересня 2016, 09:47

Citroen представив гібридний автомобіль майбутнього

2 вересня 2016, 20:25

У МВС презентували перший поліцейський екологічний кросовер

16 липня 2016, 15:57

Останні новини за сьогодні: