Новини / Технології / 3D-технологія для розпізнавання облич перехожих
21 травня 2009, 08:09
Розмір шрифта: А А А

3D-технологія для розпізнавання облич перехожих

3D-технологія для розпізнавання облич перехожих, Macnica Networks, Nihon Unisys, Provision Interactive Technologies, розпізнавання облич
3D-технологія для розпізнавання облич перехожих

Корпорація Macnica Networks і компанія Nihon Unisys проводять двотижневий маркетинговий тест з використанням технології розпізнавання облич. Цей тест проводитиметься з 15 по 29 травня 2009 року в аеропорту.

У цій системі, по-перше, використовується тривимірний дисплей. Цей тривимірний дисплей був розроблений компанією Provision Interactive Technologies і має 40-дюймов по діагоналі. Це екран зворотної проекції, в якому зображення проектується на просветний екран, за яким знаходиться глядач. Для проглядання тривимірної картинки тривимірні окуляри не потрібні.

По-друге, в системі використовується технологія розпізнавання облич від компанії Macnica Networks. Ця технологія називається iCapture, і була розроблена американською компанією TruMedia Technologies. Завдяки цій технології система знає, скільки людей в даний момент дивляться на дисплей, і може «вивчати» їх для отримання маркетингових даних.

 

По-третє, система може видавати купони, які дають право на знижку в магазинах аеропорту.

Для реалізації технології розпізнавання облич використовується компактна камера, яка визначає, в яку сторону дивляться перехожі, і може встановити, чи бачать вони те, що показується на дисплеї.

Більш того, система визначає і записує кількість глядачів, їх вік і підлогу, а також час перегляду для кожного ролика. Також, ведеться запис кількості людей, які користувалися сенсорною панеллю терміналу після проглядання ролика, і кількості купонів, які ними були отримані. Компанії Macnica і Nihon Unisys аналізуватимуть ці дані для підтвердження ефективності їх системи.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

У пристроях Samsung з'явиться захист за голосом і обличчям

24 вересня 2016, 18:03

Facebook об'єднає фото користувачів у базу розпізнавання облич

4 вересня 2013, 12:34

Lenovo презентувала смартфон з голосовим розблокуванням

19 грудня 2012, 12:15

Facebook змусили відключити сервіс розпізнавання облич у Європі

22 вересня 2012, 12:01

Останні новини за сьогодні: