Новини / Технології / В Україні розробляється аналог Apple iCloud
19 липня 2011, 12:12
Розмір шрифта: А А А

В Україні розробляється аналог Apple iCloud

В Україні розробляється аналог Apple iCloud, хмарний сервіс, веселка, Apple iCloud
В Україні розробляється аналог Apple iCloud

Спеціально для мобільних телефонів, що поставляються в Україну, дата-центр Uphost.com.ua і корпорація A'Hong Communication розробляють програмну оболонку і хмарний сервіс «Радуга».

Як відзначають розробники, «Веселка» стане першим хмарним сервісом для мобільних пристроїв, цілком розробленим і розміщеним в Україну. Сервіс проходить випробування і доступний за адресою www.i.uphost.com.ua. Новий сервіс схожий з сервісів Apple iCloud, презентація якого відбулася на початку літа.

За словами Володимира Бабічева, директора компанії Uphost (com.ua), розробка базується на стандарті HTML5. Платформа використовує максимальну кількість інформації, доступної користувачеві соціальної мережі «ВКонтакті». Працює синхронізація днів народження друзів, нотаток, зіставлення контактів з телефонної книги з профілями друзів (в тому числі фотографій контактів). Додаток «Повідомлення» дозволяє спілкуватися з друзями за допомогою SMS, ICQ, Gmail, повідомленнями «ВКонтакте». Крім того, телефон дозволяє прослуховувати як свою музику з профілю «ВКонтакте», так і музику своїх друзів. Контакти, замітки, фотографії можуть зберігатися на серверах Uphost (com.ua), і будуть доступні з будь-якого комп'ютера, підключеного до інтернету.

Платформа працює на базі операційної системи Android, а також програмної платформи для мобільних телефонів MTK OS. Всі пристрої на базі нової оболонки розробляються з підтримкою Wi-Fi і 3G сполук. Сервіс буде доступний з початку осені, разом з першими пристроями.

хмарний сервіс «Радуга»хмарний сервіс «Радуга»

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Google купує платформу для продажу хмарних рішень Orbiterа

10 серпня 2016, 10:02

Третина IT-обладнання в світі використовується для хмарних сервісів

23 січня 2016, 09:46

Мобільний підрозділ Sony займеться дронами

24 липня 2015, 11:06

Останні новини за сьогодні: