Новини / Технології / LG реєструє патент на смартфон з круговим дисплеєм
23 січня 2016, 08:27
Розмір шрифта: А А А

LG реєструє патент на смартфон з круговим дисплеєм

LG реєструє патент на смартфон з круговим дисплеєм, патент, смартфон, круговий дисплей, LG
LG реєструє патент на смартфон з круговим дисплеєм

Деякі виробники мобільних пристроїв періодично вирішуються на сміливі експерименти, що стосуються зовнішнього вигляду смартфонів.

Наприклад, не так давно LG випустила смартфон з двома дисплеями, а Samsung представила вже кілька пристроїв з загнутими на бічні грані екранами. Проте це швидше виняток, і на сьогоднішній день багато смартфони, доступні на ринку, схожі один на одного. Змінити існуючий стан речей в перспективі зможе компанія LG. Днями в мережі з’явилася інформація про те, що виробник зареєстрував патент, в якому описаний дизайн нового девайса.

Відповідно до патенту, LG займається створенням смартфона, дисплей якого буде загнутий не тільки на бічні грані, але і переходити на задню кришку апарату. Фактично екран буде повністю огинати весь пристрій.

Основна проблема реалізації даної ідеї полягає в тому, що в патенті описується виключно дизайн мобільного пристрою. Це означає, що LG належить не тільки зайнятися роботою над безшовним гнучким дисплеєм для смартфона, але і програмним забезпеченням. Потрібно навчити оболонку працювати з бічними гранями екрану, а також з його задньою стороною.

В області подібних розробок у LG практично немає конкурентів. Раніше аналогічний патент був зареєстрований компанією Apple. При цьому “яблучна” корпорація зайшла набагато далі, зареєструвавши не тільки дизайн, але і проект всього пристрою. Вперше дані про патент Apple з’явилися ще в березні 2013 року. Але хто з цих двох компаній першим зробить на ринку революцію і вчинить її взагалі – поки невідомо.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Зростання продажів смартфонів з початку року становило 9,1%

3 червня 2017, 15:59

З’явилися фотографії iPhone 8 зі сканером відбитків ззаду

2 червня 2017, 16:20

Останні новини за сьогодні: