Новини / Технології / Retro & Exotica Motor Show
2 листопада 2010, 13:00
Розмір шрифта: А А А

Retro & Exotica Motor Show

Retro & Exotica Motor Show, виставка, класичні автомобілі, Retro & Exotica Motor Show, ретро-автомобіль, Mercedes-benz, Мерседес-Бенц, rolls-royce, Ролс Ройс, Jaguar, Ягуар, Круті тачки
Retro & Exotica Motor Show

Організатори об'єднали під дахом виставкового центру «АККО Інтернешнл» історію і найкращі сучасні автомобілі. Таке поєднання дозволило учасникам і відвідувачам виставки отримати наочне уявлення про розвиток автомобільної промисловості останнього сторіччя, що підтвердилося величезною увагою з боку відвідувачів експозиції та представників ЗМІ.

Проведення подібних виставок — додаткове підтвердження того, що класичні автомобілі будуть актуальні в усі часи. Найбільш яскравими прикладами продовження традицій і прагнення до досконалості на «Retro & Exotica Motor Show» були нові і ретро-автомобілі від Mercedes-Benz, Rolls-Royce і Jaguar. Найбільше представництво мав Mercedes з широким модельним рядом 20-90-х років ХХ ст. і новинкою 2010 року — Mercedes-Benz SLS AMG, наданою автосалоном «Круті тачки». На жаль, цього року на експозиції був відсутній Mercedes-Benz 300 sl, попередник SLS. Завдання, що стоять поруч, ці автомобілі були б кращим прикладом на цій виставці переродження ретро в ультрасучасне.

Наявність в експозиції новітнього Rolls-Royce Ghost (до слова, також прибув з салону «Круті тачки»), і більш старших його попередників 71-го і 94-го років випуску, з приватних колекцій, дали можливість численним відвідувачам переконатися в тому, що Rolls-Royce залишається істинно королівським автомобілем.

Дійсно екзотичними гостями з фільмів 50, 60-х і 70-х виглядали величезні, потужні й ненажерливі, але елегантні американці: Ford, Plymouth, Cadillac, Mercury і Pontiac. Порівнюючи з ними більш скромні і економічні, але більш витончені Opel, Citroen, Mini Cooper і BMW, відразу відчувається різниця в смаках між США і Європою. У той же час, класика радянського автопрому нікого не могла залишити байдужим. Ці стенди були менш за все екзотичні і надтехнологічні, але вони викликали дуже яскраві емоції більшості гостей виставки.

Виставка «Retro & Exotica Motor Show» 2010 завершилася і залишила масу позитивних вражень. Залишається тільки дочекатися відкриття наступного сезону, в надії, що колекціонери та реставратори представлять ще більше цікавих ретро-автомобілів, а автосалони-партнери, такі як «Круті тачки», нададуть на суд глядачів ексклюзивні сучасні автомобілі.

Автосалон «КРУТI ТАЧКИ»
вул.Новокостянтинівська, 15/15
тел. 0 (44) 590-01-87, 0 (50) 462-41-41

Rolls-Royce (Ролс Ройс)

Mercedes-Benz (Мерседес-Бенц)

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Mercedes розсекретив найпотужніше авто бізнес-класу

26 жовтня 2016, 17:19

Безпілотники Mercedes-Benz в аварії будуть жертвувати пішоходами

14 жовтня 2016, 19:01

Останні новини за сьогодні: