Новини / Технології / Проблему плагіату тепер можна вирішити за допомогою комп'ютерної програми
9 червня 2007, 09:37
Розмір шрифта: А А А

Проблему плагіату тепер можна вирішити за допомогою комп'ютерної програми

Проблему плагіату тепер можна вирішити за допомогою комп'ютерної програми, плагіат, документ, PlagiatInform
Проблему плагіату тепер можна вирішити за допомогою комп'ютерної програми

Компанія Софтінформ оголошує про вихід нового продукту, який визначить наявність факту плагіату в будь-якому документі, — системи PlagiatInform. Про це повідомив керівник відділу по зв’язках з громадськістю Софтінформ Максим Ширяєв. Проблема плагіату вже давно дуже гостро стоїть у всіх учбових закладах. Адже всім відомо, що курсові роботи, реферати, доповіді здаються по кілька разів. Тому система PlagiatInform розроблена для того, що б вирішити проблему плагіату, завдяки використанню унікальної технології пошуку документів схожих за змістом.

Як повідомляють в компанії Софтінформ, система PlagiatInform спочатку перевіряє роботу, що здається, цілком порівнюючи її з вже наявними в базі рефератами і курсовими. Якщо відсоток плагіату в роботі, що здається, невисокий, то робота розбивається на абзаци і вже порівнюється з базою робіт, також розбитих на абзаци. Такий метод дозволяє не тільки точніше визначити запозичення з чужих робіт, але і встановити з яких саме робіт були узяті абзаци тексту, і наскільки вони були змінені.

Можливість масштабування системи для пошуку плагіату дозволяє їй працювати з будь-якими об'ємами інформації. І навіть якщо потужності програми перестало вистачати на обробку нових документів, то її (потужність) можна легко збільшити без зміни загальної структури. Також ця можливість дозволяє сполучати між собою в один інформаційний простір територіально розподілені факультети, або філії вузу.

Нагадаємо, що компанія Софтінформ була заснована в 1995 році і працює у сфері інформаційних технологій, спеціалізуючись на технологіях пошуку, зберігання і обробки інформації. Компанія володіє великою кількістю розробок, які включають як тиражні програмні продукти, орієнтовані на звичайного користувача, так і готові рішення для інтеграції в корпоративні системи.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В Україні вперше зареєстрували житловий будинок повністю онлайн

13 травня 2017, 16:02

Скасування печаток: можливі ризики

24 квітня 2017, 09:26

Кабмін змінив процес техогляду автомобілів

14 березня 2017, 19:40

Українців змушують повертати субсидії: варто знати

8 березня 2017, 19:26

Останні новини за сьогодні: