Новини / Технології / Прозорі сонячні елементи, що вбудовуються у вікна
13 травня 2009, 08:17
Розмір шрифта: А А А

Прозорі сонячні елементи, що вбудовуються у вікна

Прозорі сонячні елементи, що вбудовуються у вікна, konarka, сонячні елементи, вікна, Arch Aluminum & Glass, фотогальванічні елементи
Прозорі сонячні елементи, що вбудовуються у вікна

Компанія Konarka розробила прозорі панелі сонячних елементів, які можна буде встановлювати на вікна. Розташована в Лоуелле, Массачусетс, США, компанія завила про початок співпраці з компанією Arch Aluminum & Glass для використання пластикових сонячних елементів у вікнах. Прототипи таких вікон мають сонячні елементи, вбудовані між двох стекол, а фотогальванічні елементи можуть отримати відтінок будь-якого кольору.

 

Органічні сонячні елементи в компанії Konarka проводяться з гнучкого пластика. Минулою восени, компанія відкрила завод по виробництву фотогальванічних елементів, які виходять з виробничих ліній у вигляді мотків з контактами для передачі електрики.

 

Головна перевага таких гнучких сонячних елементів в тому, що вони можуть використовуватися для різних цілей: у військових наметах, що виробляють електрику, в портативних зарядних пристроях і в сенсорах.

 

Але такі органічні фотогальванічні елементи мають невеликий коефіцієнт перетворення сонячного світла в електрику. Компанія заявила, що в лабораторних випробуваннях був досягнутий показник всього в 6%, але навіть він не доступний в нинішніх продуктах компанії. Високоефективний кремнієвий елемент, для порівняння, має коефіцієнт перетворення вище 20%.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: