Новини / Технології / Daimler вирішив не випускати спільний з Ніссаном новий Smart
15 лютого 2011, 15:54
Розмір шрифта: А А А

Daimler вирішив не випускати спільний з Ніссаном новий Smart

Daimler вирішив не випускати спільний з Ніссаном новий Smart, Daimler, Даймлер, Nissan, Ніссан, Smart Forfour, Смарт Фoрфoур, Mercedes-benz, Мерседес-Бенц, автовиробництво
Daimler вирішив не випускати спільний з Ніссаном новий Smart

Також було прийнято рішення про анулювання проекту з виведення на ринок США нового компактного автомобіля, який розроблявся спільно з Nissan і повинен був зайняти в гамі місце моделі Smart ForFour.

Право на реалізацію Смарт в США перейде до американського представництва компанії Mercedes-Benz, при цьому остаточні умови передачі повноважень будуть узгоджені до липня поточного року. Таким чином, найближчим часом 21 американський дилер марки позбудеться франшизи, а в Північній Америці залишиться тільки 58 автосалонів, що займаються продажем автомобілів Smart.

Як зазначив керівник американського відділення Mercedes-Benz Ернст Ліб, німецький виробник має намір повернути собі контроль над Смартом з двох причин. По-перше, компанії, за його словами, необхідно мати в гаммі більше компактних машин, щоб відповідати новим вимогам за середніми показниками паливної економічності, що вступає в США в силу з 2016 року.

По-друге, у вересні минулого року концерн Daimler інтегрував бренд Smart до складу Мерседеса, а США були єдиною країною у світі, де ці дві марки управлялися різними структурами.

Продажі автомобілів Smart компанія Penske Automotive розпочала в 2008 році. Тоді було реалізовано понад 24,6 тисячі таких машин. Однак за останні два роки попит на Смарт впав на 59 відсотків — у 2010-му американці купили всього 5927 автомобілів цієї марки.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Через «дизельний скандал» ЄС готує більш жорсткі правила для автовиробників

13 травня 2017, 17:39

Споживачі не готові платити за безпілотні технології

10 травня 2017, 11:01

В Україні різко впало автовиробництво

16 січня 2017, 20:13

Останні новини за сьогодні: