Новини / Технології / Створена «розумна» кулькова ручка для оцифровки рукописного тексту за $300
28 квітня 2016, 08:12
Розмір шрифта: А А А

Створена «розумна» кулькова ручка для оцифровки рукописного тексту за $300

Створена «розумна» кулькова ручка для оцифровки рукописного тексту за $300, компанія Oree, смарт-ручка, дублювання, Bluetooth-з’єднання
Створена «розумна» кулькова ручка для оцифровки рукописного тексту за $300

Французька компанія Oree відома своєю незвичайною продукцією, такий як дерев’яна Bluetooth-клавіатура Oree Wooden Keyboard, дерев’яна бездротова зарядка для смартфонів з вбудованою акустичною системою, дерев’яний трекпад.

На цей раз асортимент Oree поповнився преміальною смарт-ручкою, яка в тандемі зі спеціальним блокнотом здатна не просто вести запис на папері, а й автоматично дублювати, передаючи дані на мобільний пристрій, все «написане пером».

Корпус пристрою, іменованого Stylograph, виконаний з міді, а візуально він нагадує потовщену кулькову ручку, в основі якої лежить звичайне чорнило. Елегантний мінімалістичний дизайн і мідна оправа відразу натякають на досить високу вартість виробу, яке при використанні фірмового блокнота буде ретранслювати – оцифровувати – зроблені вами начерки, малюнки і замітки прямо в мобільний додаток. «Фішкою» Oree Stylograph є можливість зберігати тактильне відчуття написання чорнилом по папері, створюючи при цьому копію написаного від руки матеріалу в електронному форматі.

Що стосується блокнота, то він являє собою записну книжку на 190 сторінок формату А5, виконану в традиційному форм-факторі. Вартість допоміжного аксесуара становить $ 25, однак без нього Stylograph не буде корисною: для блокнота використовується мінеральний папір, на якій ручка залишає ледве помітні сліди. Принцип же роботи пристрою на увазі, що сліди (відбитки) від стрижня з робочою поверхнею в 0,7 мм фіксуватимуться високошвидкісною камерою, вмонтованою в ручку. Вбудованого акумулятора повинно вистачити на дві доби експлуатації в помірному режимі.

Передача даних зі смарт-ручки здійснюється за допомогою Bluetooth-з’єднання зі смартфонами / планшетами на базі Android / iOS або Windows-ПК. Вартість новинки становить аж $ 300, до яких доведеться додати $ 25 за комплектний блокнот. При такому ціноутворенні радує лише те, що в Stylograph використовується стрижень типу D1, який можна без праці в будь-який момент замінити на новий.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Табачник лобіює інтереси кінопрокатників Росії, — ЗМІ

7 квітня 2010, 12:34

Український дубляж не перешкодив прибутку кінопрокатників

3 березня 2010, 14:58

«Дніпро» подав заявку на участь в 18-му чемпіонаті України

14 липня 2008, 08:10

Найкращий фільм. Язик до Києва веде — у дубляжній війні

15 лютого 2008, 08:10

Останні новини за сьогодні: