Новини / Технології / Nissan GT-R 2013 став потужнішим і більш швидким
25 жовтня 2011, 09:36
Розмір шрифта: А А А

Nissan GT-R 2013 став потужнішим і більш швидким

Nissan GT-R 2013 став потужнішим і більш швидким, Nissan GT-R 2013, Ніссан GT-R 2013, купе GT-R
Nissan GT-R 2013 став потужнішим і більш швидким

Чудове купе GT-R блищить не тільки на дорогах загального користування, але ще в різних міжнародних автомобільних змаганнях. Чи може воно стати ще кращим? Nissan вже знає відповідь, а нам доведеться почекати до 2013 року. Хоча подивитися на нього можна вже зараз.

Коли він намотує кола по Північній Петлі GT-R, з ходу його і не відрізниш від того, який їздить на дорогах зараз, але тим не менш різниця є. Нічим не прихована зовнішність автомобіля отримала нові аеродинамічні елементи. Зокрема, перед GT-R обзавівся новим сплітером, а на краях бампера з'явилися «пральні дошки» з аеродинамічних ребер з інтегрованими в них світлодіодними денними ходовими вогнями. Профіль не зазнав ніяких змін, тоді як корму збагатили новим дифузором і видозміненим антикрилом.

Nissan GT-R 2013 (Ниссан GT-R 2013)

Не ясним залишається тільки одне питання. Представлений на фотографіях автомобіль є новим GT-R або ж це довгоочікувана версія Spec-R, яка повинна прийти на зміну невдалому Spec-V? По всій видимості, побачені фотографами GT-R, сильно додав у потужності, яка, за чутками, може перевалити за позначку в 570 кінських сил. Разом з тим, доопрацюванням піддасться і трансмісія з підвіскою.

Що ж, чекати залишилося зовсім недовго …

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Останні новини за сьогодні: