Новини / Технології / Фільми в інтернеті в 2012 році стануть популярнішими за диски
26 березня 2012, 18:45
Розмір шрифта: А А А

Фільми в інтернеті в 2012 році стануть популярнішими за диски

Фільми в інтернеті в 2012 році стануть популярнішими за диски, США, інтернет, фільми, диски
Фільми в інтернеті в 2012 році стануть популярнішими за диски

За даними дослідження, проведеного аналітиками компанії IHS Screen Digest, в 2012 році число переглядів фільмів у Мережі вперше перевищить число переглядів на DVD або дисках Blu-ray. Поки що — в США.

Як передає Bloomberg з посиланням на дані дослідження, в минулому році американці легально дивилися кіно по Інтернету 1,4 мільярда разів. У 2012-му цей показник зросте майже в 2,5 рази — до 3,4 мільярда. При цьому перегляди з фізичних носіїв впадуть з 2,6 млрд в 2011-м до 2,4 в 2012-му.

94% легальних мережевих «кіносеансів» доводиться на сервіси по підписці, зокрема, Netflix, Hulu Plus або Amazon Prime. Аналогічна ситуація вже давно спостерігається в музиці — продажу CD падають який рік, у той же час, люди все більше користуються не порушують авторські права онлайновими сервісами.

«Ми бачимо початок кінця ери кіно на фізичних носіях, таких як DVD або Blu-ray, — відзначає головний аналітик IHS Ден КРІАЛ. — Однак на перехід, швидше за все, піде час. Адже з моменту відкриття магазина iTunes пройшло майже дев'ять років, а CD і раніше залишаються життєво важливим елементом музичного бізнесу».

Важливу роль у популярності онлайнового кіноперегляду грає невисока ціна. Якщо кожен перегляд кіно на DVD або Blu-ray обходиться в середньому в 4,72 долара, то за кіно в Мережі американський споживач платить лише близько 50 центів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Голова НБУ розповів, коли бізнес зможе отримати дешеві кредити

30 травня 2017, 10:57

Останні новини за сьогодні: