Новини / Технології / Facebook розкрила статистику про запити владою даних користувачів
28 серпня 2013, 14:28
Розмір шрифта: А А А

Facebook розкрила статистику про запити владою даних користувачів

Facebook розкрила статистику про запити владою даних користувачів, соціальні мережі, Facebook, персональні дані, уряд США
Facebook розкрила статистику про запити владою даних користувачів

Соціальна мережа Facebook повідомила, що урядові відомства з 74 країн в першому півріччі 2013 року запитували дані про 38 000 користувачів Facebook, причому приблизно половина запитів була з США.

Facebook не розголошує інформації про те, що саме цікавило різні відомства, наведені лише загальні статистичні дані.

Ресурси Facebook і Twitter стали організованими платформами для активістів по всьому світу, тому в багатьох країнах запити від держвідомств на розголошення даних про користувачів сприймаються гостро, особливо на тлі антиурядових дій в країнах.

Наприклад, під час антиурядових протестів у Туреччині в травні і червні цього року, прем'єр-міністр Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган назвав соціальні мережі «найгіршою загрозою для суспільства». У Facebook, до речі, заперечують дані про те, що передавали турецькій владі дані про огранизаторів протестів. Судячи з опублікованих сьогодні даних, офіційна Анкара направила 96 урядових запиту про 173 користувачів, причому у Facebook надали відомості тільки про 45 з них.

У Facebook говорять, що спочатку компанія проти розголошення даних, але часто їй доводиться робити це. Щоб якось відстоювати свої права, соцмережа наполягає на тому, щоб влада обгрунтувала запити, робила їх максимально чіткими та конкретними.

У цілому, у Facebook говорять, що задовольнили близько 60% урядових запитів, тобто приблизно 26 000 запитів. У компанії говорять, що велика частина запитів стосувалася злочинців, шахраїв і осіб у розшуку.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Блокування російських соцмереж привела до різкого зростання Facebook в Україні

23 травня 2017, 08:44

Творці нової української соцмережі: Головне на старті — це довіра людей

23 травня 2017, 07:54

Останні новини за сьогодні: