Новини / Технології / Огляд пральної машини Samsung WF0804Y8N
6 липня 2011, 10:51
Розмір шрифта: А А А

Огляд пральної машини Samsung WF0804Y8N

Огляд пральної машини Samsung WF0804Y8N, Samsung WF0804Y8N, пральна машина, Samsung WF0804Y8N, Samsung, Самсунг, Samsung, Самсунг
Огляд пральної машини Samsung WF0804Y8N

Якщо вдома накопичується стільки прання, що пральну машинку доводиться включати по два рази поспіль, саме час задуматися про зміну «домашньої помічниці». Адже сучасні пральні машини перуть і більше, і краще. І якщо ви були впевнені, що в технологіях прання вже давно нічого не мінялося — нові пральні машини, такі як Samsung WF0804Y8N, аргументовано переконають у протилежному.

Більше, краще, делікатніше

Повнорозмірна пральна машина Samsung WF0804Y8N має глибину 60 см. Чимало, але тут розміри цілком себе виправдовують — адже машинка вміщає до 8 кг білизни. За даними статистики, домашня пральна машина місткістю 8кг дозволяє скоротити кількість прань на третину, порівняно з 5 кг машиною. За рік це заощадить вашому сімейному бюджету значну суму на рахунках за воду та електроенергію.

пральна машина Samsung WF0804Y8N

Але більша місткість — зовсім не головна фішка Samsung WF0804Y8N. Її справжнім ноу-хау є абсолютно нова технологія прання Eco Bubble. Яке ж поліпшення передбачає дана технологія? У пральну машину вбудований спеціальний генератор піни, змішуючий пральний порошок не тільки з водою, але і з повітрям. Таким чином, у барабан машини потрапить не вода з розчиненим порошком, а насичений розчин піни. Піна здатна в десятки разів швидше проникати між волокнами тканини, ніж водний розчин миючого засобу. В результаті пральний порошок діє набагато ефективніше. Більш того, при такому підході і залишки миючих засобів краще вимиваються з одягу. Не варто недооцінювати цей факт, оскільки у багатьох людей залишки миючі коштів для автоматичного прання здатні викликати алергічну реакцію.

Піна також є свого роду пом‘якшувальним шаром між барабаном і білизною — волокна тканини не ушкоджуються об металевий барабан. Тим більше, що цей барабан має особливу конструкцію типу Diamond, з дрібними отворами — це дозволяє безбоязно прати в машинці навіть делікатні вироби з шовку.

Спеціальний режим Woolmark використовується для прання вовняних виробів, дуже чутливих до механічних пошкоджень волокон.

Нова пральна машинка випере не тільки краще, але і швидше. Наприклад, дитячі речі часто доводиться прати з подвоєною, а то й потроєною частотою — дитина за день здатна вимазати все, у що була одягнена. Тут мам виручить програма швидкого прання, яка впорається з замараним одягом за якихось 15 хвилин.

Секрети надійності

Конструкція Samsung WF0804Y8N відрізняється від більшості пральних машин: у цій моделі встановлений двигун з прямим приводом Quiet Drive. Це інверторний двигун, який не має тертьових частин (токос’ємних щіток), а тому такий двигун має підвищену надійність — Samsung дає 10 років гарантії на такий двигун. Крім того, машина з прямим приводом має нижчий рівень шуму і вібрації, завдяки відсутності в конструкції шківів і ременів.

Всі пральні машини Samsung оснащені нагрівачем з керамічним покриттям. Керамічне покриття запобігає утворенню накипу. На додаток до нього машина Samsung WF0804Y8N має технологію Volt Control. Система контролю напруги дозволяє машинці не зупиняти процес прання, навіть якщо напруга в електромережі коливається в межах ± 25% від належних 220 В. Volt Control збереже техніку неушкодженою навіть при скачках напруги до 400 В.

В цілому Samsung WF0804Y8N дуже функціональна пральна машина, яка привнесе в будинок всі інновації, доступні для домашнього прання.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Samsung вирішив відновити випуск Galaxy Note7

28 березня 2017, 19:40

Samsung запустив браузер, який підвищує якість відео

9 березня 2017, 08:51

Кожен п'ятий у світі мобільний телефон — кнопковий

27 лютого 2017, 10:36

Останні новини за сьогодні: