Новини / Технології / «РК-Дніпро» на виставці енергоефективного будівництва і дизайну «Фасад In Design»
17 жовтня 2011, 10:42
Розмір шрифта: А А А

«РК-Дніпро» на виставці енергоефективного будівництва і дизайну «Фасад In Design»

«РК-Дніпро» на виставці енергоефективного будівництва і дизайну «Фасад In Design», РК-Днепр, Фасад In Design, COW/2011, міжнародний фестиваль дизайну, Renault, Рено
«РК-Дніпро» на виставці енергоефективного будівництва і дизайну «Фасад In Design»

Метою проекту було формування платформи для впровадження енергоефективних технологій будівництва, креативного дизайну в Дніпровському регіоні; обміну досвідом між професіоналами у сфері будівництва, інтер‘єру та декору; надання інформації про активні компанії, перспективні напрямки і нові ніші.

В рамках виставки були представлені такі тематичні розділи як «Енергоефективність», «Будівництво», «Дизайн», пройшов Міжнародний Фестиваль дизайну «COW/2011» і Архітектурна виставка «Проект 960х600».

Не дивно, що компанія «РК-Дніпро» не змогла залишити без уваги таке цікаве і яскрава подія. З турботою про нинішніх і майбутніх підприємців, які бажають створити або оновити свій автопарк, «РК-Дніпро» представила на виставці модельну лінійку лідера європейського ринку комерційних автомобілів — компанії Renault *.

Прагнення до новаторства незмінно змушує Renault створювати все більш досконалі моделі - не тільки з точки зору надійності, довговічності і вартості експлуатації, але також відносно безпеки та охорони навколишнього середовища. Сьогодні Renault рішуче відкидає традиційні уявлення про комерційний автомобіль, наділяючи його потужністю, стрімкістю, надійністю, сміливістю і новизною.

Крім того, комерційні автомобілі Renault відрізняються винятковою гостинністю. За рівнем комфорту і ергономіки кабіни і приладової панелі вони нічим не поступаються кращим легковим автомобілям. Всі моделі володіють широкими можливостями трансформації і легко адаптуються до вимог всіх професійних перевізників.

Мало хто обернеться услід звичайному комерційному автомобілю. Але тільки не Renault: вони притягують погляд і залишаються в пам’яті як символ свого часу. Проте їхня динаміка, надійність і виключна функціональність не лишають сумнівів у вірній службі. Тепер у вас є сучасний робочий автомобіль, здатний підвищити імідж і водія, і підприємства. У професійному світі, де показність важлива не менше, ніж компетентність, всі ці якості важливі, як ніколи.

Натхненні своїм прагненням до оптимального поєднання експлуатаційних характеристик і високого рівня комфорту, ми і далі будемо робити все для того, щоб наші автомобілі максимально допомагали вам у вашій діяльності.

* У Європі комерційні автомобілі Renault протягом останніх 13-ти років займають 1-е місце з продажу в сегменті до 3,5 т.

Завжди раді бачити Вас за адресою:  вул. Дружби, 3А (смт. Ювілейне)

Телефон: (056) 790-59-90 (Автосалон)

www.renaultcar.dp.ua

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: