Новини / Технології / MINI готує суперкомпактний автомобіль
16 липня 2010, 15:03
Розмір шрифта: А А А

MINI готує суперкомпактний автомобіль

MINI готує суперкомпактний автомобіль, концепт-кар, хетчбек, MINI, Міні, BMW, БМВ, екомобіля, Smart Fortwo, Смарт Форту, MINI Megacity Vehicle, Міні Megacity Vehicle
MINI готує суперкомпактний автомобіль

Концепт-кар буде показаний на міжнародному мотор-шоу в Женеві в березні наступного року. Новий автомобіль буде базуватися на доопрацьованій передньодвигунній передньопривідній платформі хетчбека MINI, але колісна база у нього буде коротшою.

Цей міні-кар є частиною проекту концерну BMW Project i, мета якого — створення екологічно чистих автомобілів. Нагадаємо, компанія вже розробила міський автомобіль Megacity Vehicle (MCV) у рамках Project i. BMW планує запустити MCV в продаж в 2013 році, причому продаватися новинка буде під новим дочірнім брендом концерну. Екомобіль буде оснащуватися гібридною силовою установкою, а його кузов буде будуватися з вуглепластика.

Інженери компанії відзначили, що буде нелегко створити передньодвигунний передньопривідний чотиримісний автомобіль завдовжки менше 3700 мм, щоб виконувати всі необхідні вимоги з безпеки, що пред'являються до автомобілів в Європі і США. Таким чином, новий MINI може виявитися двомісним, як Smart ForTwo, вважають експерти. Рішення про випуск серійної версії моделі компанія прийме виходячи з реакції публіки в Женеві на концепт, повідомили у MINI.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

BMW різко збільшить виробництво автомобілів за рахунок нових моделей

10 травня 2017, 16:03

Читання на планшеті допоможе сфокусуватися на деталях

16 лютого 2017, 09:26

Українці активно міняють «китайців» на Mercedes і BMW

24 грудня 2016, 18:23

Останні новини за сьогодні: