Новини / Технології / Suzuki Splash в Україні: перші результати
12 жовтня 2010, 09:34
Розмір шрифта: А А А

Suzuki Splash в Україні: перші результати

Suzuki Splash в Україні: перші результати, Suzuki Splash, Сузукі Сплеш, Suzuki, Сузукі, Suzuki Swift, Сузукі Свіфт, Suzuki SX4, Сузукі SX4
Suzuki Splash в Україні: перші результати

Продажі компактного міського автомобіля Suzuki Splash стартували 18 вересня 2010р. Презентації Suzuki Splash пройшли в 13 салонах офіційних дилерів Suzuki в 9 найбільших містах України.

У перший уїкенд новинку представили у Києві, Донецьку, Львові, Одесі та Харкові, а в наступні вихідні до цих міст додалися Дніпропетровськ, Луганськ, Севастополь і Сімферополь. За перший тиждень продажів познайомитися зі стильним «японцем» і пройти тест-драйви встигли близько 600 чоловік.

Центральною точкою національної презентації Suzuki Splash став київський автосалон ДП АВТО Інтернешнл (вул. Новокостянтинівська, 1), а першими водіями та пасажирами новоприбулих «японців» — представники провідних профільних і ділових ЗМІ України.

«Яскравий і стильний» — прикметники, що відносяться не тільки до «винуватця події», а й до самого свята. Для майбутніх покупців презентація проводилася у форматі автопаті «Splash у великому місті». У київському ДП АВТО Інтернешнл гостей приймали відразу в 6-ти розважальних зонах, а ведучим свята був відомий шоу-мен Геннадій Попенко.

Презентація Suzuki Splash (Сузукі Сплеш)

Але, звичайно, ключовим моментом презентації був тест-драйв. Бажаючі могли не тільки спробувати «у справі» яскравого представника японського автопрому, але і проїхатися в машині вибраного кольору — ДП АВТО Інтернешнл виконав свою обіцянку і представив в день старту продажів автомобілі у всій кольоровій гамі.

Новий автомобіль поповнив лінійку міських автомобілів Suzuki — Swift і SX4, які вже успішно себе зарекомендували на українському ринку. Побудований у відповідності з ідеєю «автомобіль для кожного», Splash є сучасним мультифункційним автомобілем, з відмінним поєднанням «ціна — якість». Новинка В-класу представляє синтез кращих спортивних характеристик полюбившогося багатьма Suzuki Swift з останніми технологічними напрацюваннями японських інженерів в області автомобілебудування.

Але, підкреслює Олена Дуніна, Splash не є продовженням вже існуючої лінійки автомобілів. Це абсолютно самостійна модель, розроблена з урахуванням специфіки і вимог європейського ринку. Крім того, на Паризькому автосалоні (2 — 17 жовтня 2010р.) представляється новий Swift, більшого розміру, ніж нинішній з розширеним і оновленим функціоналом і, як наслідок — більшої вартості.

Тому причин для внутрішньої конкуренції — немає, вважає пані Дуніна, Splash — унікальна пропозиція в класі В: «Безсумнівно, перетин аудиторій двох цих прекрасних машин присутній, але якщо Swift — автомобіль-унісекс, то Splash частіше будуть вибирати жінки. І якщо європейці найчастіше вибирають «механіку», то українські жінки вважають за краще коробку- «автомат», і в Україну будуть продаватися машини саме в такій комплектації».

Олена Дуніна вважає, що в Україні у цього автомобіля також блискучі перспективи: «Насиченість українських доріг та міст автомобілями досягає свого максимуму, багатокілометрові пробки стали реальністю не тільки для столиці, а й для обласних центрів. Тому, рано чи пізно, ми очікуємо приходу європейських тенденцій і в Україні: майбутнє — за невеликими, екологічними автомобілями.

Саме тому компанія АВТО Інтернешнл покладає надії на автомобіль Splash, завдяки якому планує наростити частку Suzuki в сегменті компактних легкових автомобілів. Ми претендуємо на більш ніж 1% продажів у В-класі. Є всі підстави вважати, що це завдання буде виконано, так вже зараз можна констатувати, що новинка припала до душі українським споживачам і попит на неї перевищує очікуваний. Цікаво, що один з автомобілів, в Одесі, був куплений в день весілля нареченим своїй нареченій — «молоді» приїхали в салон відразу з РАГСу.»

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Перезавантаження іноземного бізнесу

12 листопада 2012, 09:59

Suzuki: Заведи кохану!

14 січня 2012, 15:30

Топова Suzuki Grand Vitara вже в Європі

4 грудня 2011, 15:00

Останні новини за сьогодні: