Новини / Технології / Світлодіодне освітлення примушує міську інфраструктуру здаватися безпечнішою
6 листопада 2007, 09:10
Розмір шрифта: А А А

Світлодіодне освітлення примушує міську інфраструктуру здаватися безпечнішою

Світлодіодне  освітлення примушує міську інфраструктуру здаватися безпечнішою, Mindwave Research, Charles Meeker, світлодіод, Kateri Callahan, LED, світлодіодне освітлення
Світлодіодне освітлення примушує міську інфраструктуру здаватися безпечнішою

Жителі Ролі, Північна Кароліна, США відчувають себе набагато безпечніше в міських будівлях, які перейшли на світлодіодне освітлення, показує нове дослідження, проведене Mindwave Research. Результати дослідження показують переваги ефективного використання енергії.

В опитуванні брало участь 200 чоловік, і їх питали про відчуття безпеки в гаражах Ролі. І чоловіки і жінки висловили думку про те, що вони відчували себе набагато безпечніше за наявності світлодіодного освітлення. 76% опитуваних заявили дуже високий рівень безпеки в таких будівлях.

Це дослідження показує, що світлодіоди можуть зробити більше, ніж просто поліпшити якість світла, сказав Чарльз Мікер (Charles Meeker), мер Ролі. Додатково до економії енергії і більш бережливого відношення до навколишнього середовища, як показало дослідження, яскравий білий світ світлодіодів може підвищити громадську думку з приводу безпеки.

Крім того, вивчався рейтинг якості освітлення і чистоти в міських гаражах. Після установки світлодіодного освітлення 86% опитаних відзначили якість освітлення як відмінне. А відмінною чистоту парковочних будівель порахували 76% опитаних.

Наступного року в Ролі планується подальший перехід на світлодіодне освітлення, включаючи пішохідну і алейну території. Мета цієї ініціативи в оцінці енергозберігаючих інфраструктур.

Катері Келлахан (Kateri Callahan) є президентом альянсу по енергозбереженню. Саме вона закликала до цієї ініціативи для просування до чистих, енергозберігаючих технологій. Поза сумнівом, місто Ролі стане моделлю для інших міст, які шукатимуть методи для скорочення енергоспоживання і скорочення негативного впливу на навколишнє середовище.

Нове покоління світлодіодного освітлення пропонує істотне підвищення безпеки інфраструктури міста, сказав Майк Адамс (Mike Adams), засновник компанії по виробництву світлодіодного освітлення для будинків і офісів EcoLEDs. Найважливіше те, що вони чистіші, нешкідливіші і можуть служити десять років. Тому від них менше відходів, і вони не містять ртуть, яка є в лампах люмінесцентного освітлення.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В Австралії фемінізували світлофори

10 березня 2017, 11:05

Киян здивували «розумні» світлофори

19 січня 2017, 17:15

Останні новини за сьогодні: