Новини / Технології / Toyota розробляє перший японський луноход
21 березня 2019, 08:29
Розмір шрифта: А А А

Toyota розробляє перший японський луноход

Toyota розробляє перший японський луноход, JAXA, Компанія Toyota, місяцехід, космос
Toyota розробляє перший японський луноход

Місяцеходи, розроблені компанією Toyota спільно з японським агентством аерокосмічних досліджень JAXA, зможуть переміщатися по Місяцю на відстані до 10 тисяч км. Про це йдеться в прес-релізі JAXA.

Автомобіль буде обладнаний герметичним відсіком, в якому космонавти зможуть знімати скафандри. Обсяг автомобіля з довжиною 6 м, шириною 5 метрів, а висотою 3,8 метра складе 13 кубічних метрів. Автомобіль призначений для перевезення двох осіб, проте в разі екстрених ситуацій їм зможуть скористатися і чотири пасажири.

JAXA планує відправити людину на місяць в 2030 році. Експерти вважають, що активізувати плани освоєння космосу Токіо змусила космічна гонка, що розгортається в Азії. Іншими словами, Японія не збирається поступатися пальмою першості Китаю, який вже давно оголосив свої амбітні плани, що передбачають не тільки висадку на Місяці, але і будівництво там постійно діючої бази.

До цього автомобілі для переміщень на Місяці використовувала тільки NASA в рамках місії «Аполлон» — єдиного проекту, який передбачає присутність людей на супутнику. Всього три місячних автомобіля під час цієї програми подолали не менше 27 км по поверхні Місяця

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  Маск відправить двох туристів в подорож навколо Місяця

  2 березня 2017, 09:52

  Toyota пропонує використовувати смартфон як ключ до автомобіля

  1 листопада 2016, 19:02

  Останні новини за сьогодні: