Новини / Технології / У Apple знову неприємності: у нових iPhone 5S можуть вибухати батареї
31 жовтня 2013, 07:58
Розмір шрифта: А А А

У Apple знову неприємності: у нових iPhone 5S можуть вибухати батареї

У Apple знову неприємності: у нових iPhone 5S можуть вибухати батареї, iPhone 5S, батарея, якість, брак, дефект
У Apple знову неприємності: у нових iPhone 5S можуть вибухати батареї

Серед нових флагманів від американської компанії Apple Inc – iPhone 5S – були виявлені телефони з дефектами батареї, через які апарат навіть може вибухнути.
Про це повідомляє газета The New York Times (NYT).
Як відзначає NYT, в Apple припускали, що в нових моделях iPhone батареї будуть служити довше, ніж у попередніх його версіях, дозволяючи користувачеві ще більший час працювати без підзарядки.
Однак виявилося, що в деяких телефонах були встановлені неякісні батареї: для їх зарядки потрібно значно більше часу, ніж зазвичай, їх термін служби може бути коротшим, і що найнебезпечніше – вони можуть вибухнути в будь-який момент.
У зв’язку з виявленням цього факту компанія Apple навіть зробила офіційну заяву, але не уточнила, скільки саме нових дорогих смартфонів було випущено з браком. Компанія також пообіцяла користувачам, які виявили такі неполадки, заміну пристрою.
За даними видання, той факт, що через дефектні батарей було зроблено офіційну заяву, свідчить про те, що бракованих телефонів, щонайменше, кілька тисяч.
Варто також додати, що це не перший дефект, виявлений у новому флагмані від Apple. Так, раніше ЗМІ повідомляли, що на iPhone 5S в 2% випадків мають місце затримки в роботі мобільних додатків, а це в два рази більше, ніж на iPhone 5С і iPhone 5.
Крім вищесказаного нагадаємо, iPhone 5S був представлений 10 вересня, він став першим смартфоном Apple з вбудованим сканером відбитків пальців. Сканер суміщений з кнопкою “Додому”, розташованою під екраном. Відбиток пальця виступає ідентифікатором користувача при розблокуванні телефону і при здійсненні покупок в магазині iTunes .
Смартфон надійшов у продаж у п’ятницю, 20 вересня. Купити апарат можна в США, Австралії, Великобританії, Німеччині, Гонконгу, Канаді, Китаї, Пуерто-Ріко, Сінгапурі, Франції та Японії. 23 вересня, Apple Inc повідомила про продаж 9 млн нових моделей смартфонів iPhone 5S і 5C.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Гройсман має намір саджати у в'язницю за неякісні дороги

13 квітня 2017, 10:00

Харківським школярам хочуть дозволити вибирати уроки та вчителів

10 березня 2017, 10:13

10 способів збільшити час автономної роботи Apple Watch

16 лютого 2017, 10:21

Останні новини за сьогодні: