Новини / Технології / У трициклів є майбутнє
1 липня 2011, 17:04
Розмір шрифта: А А А

У трициклів є майбутнє

У трициклів є майбутнє, концепт, трицикл, мотоцикл
У трициклів є майбутнє

Концепти приходять і йдуть. Але в сегменті трициклів вже деякий час панує пожвавлення, що змушує автовиробників розробляти нові моделі.

Про це повідомляє новинний ресурс Topspeed.

На черзі трицикл з Австралії під назвою Trike Strike. Розроблений компанією Design + Industry, він ілюструє, наскільки великий потенціал захований в сегменті трициклів. Поки він далекий від того, щоб отримати зелене світло на серійне виробництво, але дає чітку ідею майбутнього, лежачого перед нами. Майбутнього, яке буде визначатися безліччю високопотужних трициклів, що роз‘їжджають по вулицях.

Агресивний, стильний і трохи вульгарний. З таким дизайном він міг би вважатися одним з кращих трициклів в світі. Він був задуманий як гоночний автомобіль, засунутий в триколісне тіло.

Кузов має обтічні форми, спортивне заднє крило і футуристичні передні елементи, які тільки може собі дозволити уява. Механізм даху, що черпає натхнення від тарга, за бажанням дозволяє сонцю проникнути всередину салону.

Серцем Strike Trike є мотоциклетний двигун від Suzuki Hayabusa об’ємом 1340 кубічних сантиметрів, видає 201 кінську силу і пов'язаний з прогресивною шестиступінчастою трансмісією. Трицикл вистрілює до 100 км/год за 3,5 секунди.

Ні слова про ціни, оскільки Strike Trike знаходиться в концептуальній фазі. Проте він дає нам слабкий проблиск надії, що одного разу сегмент трициклів повноцінно оформиться і стане ринковим фаворитом.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Читання на планшеті допоможе сфокусуватися на деталях

16 лютого 2017, 09:26

BMW розкрив плани по випуску екологічних автомобілів

5 грудня 2016, 17:30

Що таке концепція Нової української школи?

15 вересня 2016, 17:48

Останні новини за сьогодні: