Новини / Технології / Перемога «зелених» вдарить по самолюбству німецьких автомобілістів
30 березня 2011, 10:47
Розмір шрифта: А А А

Перемога «зелених» вдарить по самолюбству німецьких автомобілістів

Перемога «зелених» вдарить по самолюбству німецьких автомобілістів, Ангела Меркель, політична сила, автовиробник, автолюбитель, Porsche, Порше, Daimler, Даймлер
Перемога «зелених» вдарить по самолюбству німецьких автомобілістів

У минулі вихідні третя за чисельністю населення земля Німеччини (Баден-Вюртемберг) вперше за 58 років дивувалась епохальній події — перемозі «зелених» над нині керуючою країною партією Ангели Меркель.

Однак коли захоплення стихли, стало очевидно, що нові «екологічні» політичні сили можуть здорово засмутити місцевих автовиробників та автолюбителів.

Справа в тому, що в спрямовані на оздоровлення екології наміри «зелених», зокрема, входить і така радикальна міра по скороченню викидів CO2 в атмосферу, як обмеження до 120 км/год максимально дозволеної на автострадах швидкості. А це, можна сказати, серйозний удар по автомобільному іміджу країни, крім якої лімітів на швидкість пересування по дорогах серед європейських держав не має хіба що Великобританія на приналежному їй острові Мен в Ірландському морі.

Крім того, разом з автомобілістами під ковпаком «зелених» виявилися й два відомих на весь світ німецьких виробника швидкісних автомобілів — Daimler AG і Porsche SE. Адже Штутгарт, столиця землі Баден-Вюртемберг, є батьківщиною обох компаній, що випускають машини, чий ліміт швидкості більш ніж у два рази перевищує той, що мають намір ввести переможці виборів.

Представники компанії Porsche, яка цього місяця почала продавати спецверсію спорткара Boxster S Black Edition вартістю 63 400 євро в Німеччині, розвиваючого максимальні 276 км/год, відмовилися коментувати підсумки недільних виборів. Вони вважали за краще промовчати про можливі майбутні обмеження. А ось Мерседесовці свого схвалення високих швидкостей не приховують. Глава Daimler AG Дітер Цетше в інтерв'ю виданню Stern на початку березня заявив: «Той факт, що автомобілі Mercedes-Benz, створено для високих швидкостей, є вагомим аргументом до їх придбання нашими клієнтами в різних країнах».

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Порошенко розраховує на підтримку України з боку «Великої сімки»

20 травня 2017, 15:51

Через «дизельний скандал» ЄС готує більш жорсткі правила для автовиробників

13 травня 2017, 17:39

Споживачі не готові платити за безпілотні технології

10 травня 2017, 11:01

Останні новини за сьогодні: