Новини / Технології / Microsoft знищила ботнет Kelihos
20 жовтня 2011, 10:53
Розмір шрифта: А А А

Microsoft знищила ботнет Kelihos

Microsoft знищила ботнет Kelihos, Microsoft, Операція B79, Ботнет Kelihos, ботнет Келіхос, спам
Microsoft знищила ботнет Kelihos

Всього до складу Kelihos увійшло понад 42 тисяч заражених комп‘ютерів, які допомагали зловмисникам щодня відправляти більше 4 млрд спам-повідомлень, а також листів, що поширюють віруси. Заходи, спрямовані на закриття Kelihos отримали назву «Операція B79».

Корпорація зажадала відмінити делегування доменних імен, які використовувалися для управління ботнетом — всього 21 доменне ім’я використовували зловмисники як точки координації для командних і контрольних серверів бот-мережі Kelihos. Ботнет управлявся за допомогою ряду доменних імен в доменній зоні. CZ.CC. Ці домени зареєстровані на Домініка Олександра Піатті (Dominique Alexander Piatti), керуючого компанією Dotfree Group з Чехії. Корпорація подала проти нього судовий позов. Складність полягає в тому, що домени в. CZ.CC є безкоштовними, тому знайти адміністратора та їх власників буде досить складно. А загальна кількість піддоменів, керуючих ботнетом, перевищила 3,7 тисячі.

Ботнет Kelihos поширював спам, який міг містити посилання на заражені веб-сайти. В результаті відвідування таких веб-сайтів комп‘ютери користувачів заражалися вірусами. Крім того, заражені комп’ютери могли взаємодіяти з віддаленими комп'ютерами для обміну інформацією, передавати конфіденційну інформацію.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Оновлення Windows 10 вбило пристрої користувачів

2 червня 2017, 16:07

Керівник Microsoft: традиційні смартфони вже мертві

10 травня 2017, 18:04

Microsoft готує глобальне оновлення Windows 10

10 березня 2017, 10:40

Останні новини за сьогодні: