Новини / Технології / Водолази орієнтуватимуться під водою в шоломі віртуальної реальності
24 червня 2016, 18:16
Розмір шрифта: А А А

Водолази орієнтуватимуться під водою в шоломі віртуальної реальності

Водолази орієнтуватимуться під водою в шоломі віртуальної реальності, водолази Військово-морських сил, шоломи, віртуальна реальність
Водолази орієнтуватимуться під водою в шоломі віртуальної реальності

Водолази Військово-морських сил отримають нові шоломи. У ньому використовують технологію доповненої реальності, щоб можна було легше орієнтуватися під водою.

 Новий розробка отримала назву Divers Augmented Vision Display, щоб перекладається як «Дисплей доповненого зору для водолазних робіт». Його встановлять у водолазний шолом. Дисплей може показувати картинку з високою роздільною здатністю.

Всю додаткову інформацію водолаз побачить прямо перед собою і це не завадить огляду. Інженер-розробник з Naval Surface Warfare Center Panama City Division Денніс Геллахер зазначив, що водолази отримають в своє розпорядження технологію, «як у Залізної людини».Технологія не зовсім нова і використовувалась в інших пристроях. У 90-ті роки пілоти винищувачів з її допомогою отримували інформацію про висоту, напрямку і швидкості. У водолазів буде одне нововведення — текстові повідомлення.

Глибоко під водою можна буде отримувати оперативну інформацію з поверхні. Вона буде корисною не тільки під час бойових дій або рятувальних місій, але при будівництві під водою.

Розробники створили два різних типи пристрою. Це може бути повний закритий водолазний шолом і дайвінговая маска. Перші тести проведуть в жовтні цього року. У 2017 році на шолом очікують повноцінні польові випробування.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Створено додаток, який позбавляє від паління за допомогою віртуальної реальності

2 червня 2017, 08:16

Ринок VR-пристроїв зросте в 3,5 разу завдяки дешевим гаджетам

11 листопада 2016, 08:37

Останні новини за сьогодні: