Новини / Технології / Vega починає акцію «Разом дешевше»
16 липня 2010, 08:22
Розмір шрифта: А А А

Vega починає акцію «Разом дешевше»

Vega починає акцію «Разом дешевше», Vega, Разом дешевше, акція, інтернет, доступ в інтернет
Vega починає акцію «Разом дешевше»

Учасникам акції доступні спеціальні умови доступу в інтернет — постійно діюча знижка 20% на будь-який обраний безлімітний тарифний план. Акційний тарифний план з телефонії «Разом дешевше» з необмеженим терміном дії і абонентською платою 20 гривень на місяць містить 500 нетарифікованих хвилин вихідних дзвінків місцевого зв‘язку. Це на 300 хвилин більше, ніж у звичайному тарифному плані «Домашній» з аналогічною абонентською платою. Також в цьому тарифному плані безкоштовно активований пакет додаткових послуг цифрового телефонного зв’язку (переадресація по зайнятості, переадресація по відповіді, безумовна переадресація, АВН, другий виклик, утримання виклику, конференцзв‘язок).

Вартість акційного підключення до Vega складає 130 гривень, 129 з яких зараховується на рахунок абонента в якості бонусу, який витрачається на оплату послуг зв’язку. В акції можуть взяти участь всі нові абоненти Vega, а також ті, хто на момент початку акції користувався тільки однією з послуг -телефонією або доступом в інтернет від Vega.

Акція «Разом дешевше» діє для абонентів — фізичних осіб у всіх містах України, де надаються послуги широкосмугового доступу в мережу інтернет від Vega, крім м. Севастополь.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Голова НБУ розповів, коли бізнес зможе отримати дешеві кредити

30 травня 2017, 10:57

В Україні хочуть закрити ще 20 сайтів – Мінінформполітики

26 травня 2017, 19:41

Останні новини за сьогодні: