Новини / Технології / Вчені винайшли камеру, що «бачить» крізь одяг
13 березня 2008, 10:20
Розмір шрифта: А А А

Вчені винайшли камеру, що «бачить» крізь одяг

Вчені винайшли камеру, що "бачить" крізь одяг, ThruVision, одяг, електромагнітне випромінювання, камера, рентгенівське випромінювання
Вчені винайшли камеру, що «бачить» крізь одяг

Британська фірма ThruVіsіon представила нову камеру, здатну бачити крізь одяг.

Прилад за назвою T5000 здатний уловлювати електромагнітне випромінювання в терагерцевому діапазоні, так звані Т-промені. Як розповів представник компанії, різні об'єкти світяться на зображенні з різною яскравістю. Камера здатна «бачити» крізь тканини, кераміку, і дерево. Крізь воду й метал T5000 «бачити» не може.

В основу нового пристрою лягла технологія, що використовується астрономами при вивченні згасаючих зірок. Розроблювачі запевняють, що, незважаючи на дивовижні можливості камери, особливості статури залишаються для неї невидимими, і вона не піддає людину небезпечному випромінюванню. На відміну від інших аналогічних пристроїв, у яких використовується рентгенівське випромінювання, нова камера нічого не випромінює, вона працює лише як приймач сигналів, які випромінює людина.

Камера збирає хвилі, які надсилає тіло, обробляє отриману інформацію й видає картинку, на якій видно, чи є у людини під одягом щось підозріле, чи немає.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: