Новини / Технології / Сервіс «Разом з музикою» від Nokia готується до запуску в Україні
29 липня 2010, 09:11
Розмір шрифта: А А А

Сервіс «Разом з музикою» від Nokia готується до запуску в Україні

Сервіс «Разом з музикою» від Nokia готується до запуску в Україні, сервіс, Ovi, Nokia, Разом з музикою, каталог української музики, музика
Сервіс «Разом з музикою» від Nokia готується до запуску в Україні

В Україні фінська компанія запустила кілька зі своїх сервісів OVI. Найбільш значимими є онлайновий магазин додатків і безкоштовна GPS-навігація. Третім сервісом повинен стати музичний магазин і підписка "Разом з музикою», що дає право протягом року скачувати музику на один телефон і комп‘ютер безкоштовно. У ході бліц-інтерв’ю з Олександром Копаневим, директором з продажу сервісів Nokia в Євразії, ми постаралися дізнатися, як впроваджується цей сервіс у нас в країні.

У Росії сервіс «Разом з музикою» викликав великий інтерес, хоча доступний власникам всього двох моделей музичних телефонів — X3 і X6 1932 Gb. Точніше сам виробник називає їх не телефонами, а рішеннями музичного сервісу. Які моделі будуть продаватися у нас з підпискою на сервіс поки не відомо. Якщо врахувати стратегію Nokia, яка хоче, щоб якомога більша кількість телефонів були сумісні з сервісами, список моделей буде збільшуватися. Наочний приклад — впровадження «Карт OVI» спершу на топових моделях, а потім і на бюджетних.

Наразі компанія працює над створенням якісного каталога української музики. Так як компанія в Україні (як і в інших країнах) перш за все, наповнює локальний музичний магазин місцевою музикою, яка матиме найбільший попит. І, як зазначив, Олександр Копанев в Україні та Росії важче вирішувати питання з юридичними правами на музичний контент. Коли каталог буде наповнений місцевою музикою, тоді Nokia і буде запускати сервіс в Україні. Поки немає дати, проте, швидше за все відбудеться це вже в наступному році. Ще варто відзначити, що в українському магазині музики будуть реалізовані всі можливості, які будуть у магазинів в інших країнах на момент його запуску.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Коли зламався принтер: що робити і кого шукати

11 квітня 2017, 11:02

Facebook тестує путівник містами

7 березня 2017, 10:10

Nokia готується до епохи 5G

28 лютого 2017, 09:40

Соцмережа «Вконтакте» запустить функцію виклику таксі

17 лютого 2017, 10:05

Останні новини за сьогодні: