Новини / Технології / Volkswagen Amarok вже представлений в Автоцентрі «Атлант-М Лепсе»
27 вересня 2010, 08:24
Розмір шрифта: А А А

Volkswagen Amarok вже представлений в Автоцентрі «Атлант-М Лепсе»

Volkswagen Amarok вже представлений в Автоцентрі «Атлант-М Лепсе», Volkswagen Amarok, Фольксваген Амарок, Volkswagen, Фольксваген, Атлант-М Лепсе, пікап
Volkswagen Amarok вже представлений в Автоцентрі «Атлант-М Лепсе»

Цей шедевр інженерної думки володіє всіма необхідними властивостями для того, щоб стати одним з лідерів впевнених у класі автомобілів вантажопідйомністю до 1 тонни, адже Amarok вводить нові стандарти для пікапів як по керованості, пасивної і активної безпеки, так і з паливної економічності та ергономіці водійського місця.

Volkswagen Amarok концептуально продуманий до найменших деталей. Німці взялися за незвичне для себе завдання — зробити серійну машину, яка в першу чергу повинна добре їздити по поганих і дуже поганих дорогах, і, треба відзначити, вельми успішно з нею впоралися.

Amarok перевершує в розмірах всіх своїх конкурентів, представлених на нашому ринку. І по розмірах вантажної платформи він теж лідирує. Її довжина складає 1555 міліметрів, а ширина — 1620 міліметрів. У той же час, незважаючи на свої значні розміри, 5.25 метровий Amarok виконаний в такому стилі, неначе його намалював дизайнер класичного одягу. Акцент зроблений на горизонтальних лініях, спряженях поверхонь і площин.

Інтер'єром Volkswagen Amarok нагадує комфортабельний легковий автомобіль — в салоні багато якісного пластику, а панель приладів, кермо і ручки з кнопками на центральній консолі виконані в кращих традиціях Volkswagen.

Чудові тягові характеристики двигунів контрастують з низькою витратою палива: більш потужний 163-сильний двигун витрачає всього 7,9 л дизельного палива на 100 км у змішаному циклі, а «компактний» 122-сильний TDI і того менше — 7,5 л палива на 100 км.

Завдяки економічній середній витраті палива запас ходу збільшується до 1000 км на одній заправці, а рівень шкідливих викидів в атмосферу знижується до рекордно низького показника — менше 200 г/км, що робить Amarok найекономічнішим, самим екологічним і самим технологічним пікапом в світі.

У Автоцентрі «Атлант-М Лепсе» представлена модифікація з чотирьох дверною кабіною, так званий Дабл-Кеб, двох дверна модифікація надійде в продаж на початку 2011 року. Вартість Volkswagen Amarok стартує від 30 000 доларів.

запрошує Вас ближче познайомитися з Volkswagen Amarok в нашому автосалоні.


Київ
бул. І. Лепсе, 4
(044) 391-44-44

www.atlant-m.kiev.ua


ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Пікап Toyota Hilux юбілейна спецверсія

14 листопада 2018, 10:30

Випуск відомого радянського авто хочуть відновити

4 червня 2017, 19:45

Останні новини за сьогодні: