Новини / Технології / Volkswagen (Фольксваген) показав модифікацію Excessive хот-хетча Golf GTI (Гольф GTI)
14 травня 2010, 16:55
Розмір шрифта: А А А

Volkswagen (Фольксваген) показав модифікацію Excessive хот-хетча Golf GTI (Гольф GTI)

Volkswagen (Фольксваген) показав модифікацію Excessive хот-хетча Golf GTI (Гольф GTI), Volkswagen, Фольксваген, автомобіль, Volkswagen Golf GTI Excessive, Фольксваген Гольф GTI Excessive
Volkswagen (Фольксваген) показав модифікацію Excessive хот-хетча Golf GTI (Гольф GTI)

Слово «excessive» має кілька значень — надмірний, зайвий, безмірний, дивлячись на хетчбек можна застосувати ще одне: «Golf (Гольф) з відвислим підборіддям» — настільки низько опустився передній бампер. Інші відмінності:інші повітрозабірники і спойлер спереду, розширювачі колісних арок, пороги і масивні колісні диски оригінального дизайну, спойлер на задньому бампері — все в чорному кольорі. Ззаду можна виявити тоновані ліхтарі і інші патрубки вихлопної системи.

Всередину поставили «ковші», обтягнуті шкірою. Також проапгрейдили випускну систему, що додало до потужності чотири сили, зараз вона складає 214 к.с.

Навіщо потрібен Golf GTI Excessive (Гольф GTI Excessive)? Для перевірки реакції публіки — якщо фанатам Volkswagen (Фольксваген) цей недоладний обвіс сподобається, то німці включать його в список оригінальних аксесуарів для моделі.

Golf GTI Excessive (Гольф GTI Excessive)

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: