Новини / Технології / Xerox розробила нову технологію захисту документів
28 липня 2007, 08:30
Розмір шрифта: А А А

Xerox розробила нову технологію захисту документів

Xerox розробила нову технологію захисту документів, Xerox, принтер, документ, Райнер Ешбах, чорнила
Xerox розробила нову технологію захисту документів

Компанія Xerox розробила технологію нанесення флуоресцентних знаків з використанням звичайних цифрових принтерів.

Флуоресцентні смуги – один з найбільш поширених способів підтвердження достовірності грошових знаків. Рішення, запропоноване Xerox, забезпечує аналогічний рівень захисту будь-якого друкарського документа без використання спеціального чорнила.

Технологія заснована на виборчому використанні флуоресцентних властивостей паперу, що виявляються при друці на цифровому чотириколірному принтері, що дозволяє наносити флуоресцентні маркіровки або коди, видимі тільки при ультрафіолетовому освітленні. Для їх нанесення використовується спеціально розроблена комбінація звичайного «сухого» чорнила, вже наявного в стандартних картріджах для ксерографічних принтерів.

«Що більше всього вражає в новій технології – це те, що ми можемо створити флуоресцентний лист на цифровому принтері, не використовуючи флуоресцентне чорнило», – говорить Райнер Ешбах, науковий співробітник Групи інноваційних розробок Xerox.

Розробники виявили, що виготівники офісного паперу вже вводять в її склад флуоресцентні добавки для додання їй більшої білизни. Потім Райнеру Ешбаху і Райа Балу (співробітник Групи інноваційних розробок Xerox, фахівець кольорового друку, який є соразрабником запатентованого методу друку) вдалося знайти певні комбінації чорнил, що дозволяють паперу при ультрафіолетовому освітленні проявляти свої флуоресцентні властивості. Керуючись цим відкриттям, фахівці Xerox розробили технологію нанесення «білого» флуоресцентного зображення (тексту), що працює на основі ефекту контрасту.

Нова спеціалізована технологія входить в програмний пакет Xerox FreeFlow Variable Information Suite 5.0, який Xerox пропонує компаніям, що друкують комерційну продукцію, а також великим підприємствам, що проводять персоніфіковані документи.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В Україні вперше зареєстрували житловий будинок повністю онлайн

13 травня 2017, 16:02

Скасування печаток: можливі ризики

24 квітня 2017, 09:26

Коли зламався принтер: що робити і кого шукати

11 квітня 2017, 11:02

Кабмін змінив процес техогляду автомобілів

14 березня 2017, 19:40

Останні новини за сьогодні: