Новини / Технології / Таджикистан заблокує більше 130 сайтів, у тому числі соцмережі
22 грудня 2012, 09:50
Розмір шрифта: А А А

Таджикистан заблокує більше 130 сайтів, у тому числі соцмережі

Таджикистан заблокує більше 130 сайтів, у тому числі соцмережі, Таджикистан, регулювання Інтернету, обмеження доступу, інтернет, соціальні мережі
Таджикистан заблокує більше 130 сайтів, у тому числі соцмережі

Служба зв‘язку при уряді Таджикистану дала вказівку інтернет-провайдерам республіки заблокувати ряд сайтів, серед яких популярні соціальні мережі, а також музичні та відеоресурси, повідомили в компаніях-провайдерів.

«Ми сьогодні отримали письмове розпорядження служби про блокування 131 сайта, серед яких соцмережі» ВКонтакте«і «Однокласники», Twitter, topvideo.tj (таджицький аналог YouTube) та цілий ряд інших менш відомих ресурсів», — повідомив один з представників компанії-провайдера .

На даний момент всі ці сайти залишаються у вільному доступі в Таджикистані. Компанії-провайдери обіцяли пізніше надати «Інтерфаксу» повний список інтернет-сайтів, які служба зв’язку розпорядилася заблокувати.

«Швидше за все, ми утримаємося від блокування до понеділка, 24 грудня. Все ж список сайтів дуже великий, а причин блокування в листі служби не наводиться», — сказав інший представник провайдерів.

За їх словами, в список неугодних не потрапили раніше блокували в Таджикистані Facebook і YouTube.

З 26 листопада по 7 грудня вдруге за поточний рік у Таджикистані був обмежений доступ до соцмережі Facebook, що викликало критику з боку Євросоюзу і США, після чого прямий доступ до сайту знову був відкритий.

Facebook був заблокований в Таджикистані, як пояснив глава Служби зв'язку Біг Зухуров, за «проханнями громадськості», яка звинуватила таджицьких користувачів соцмережі в образі «шанованих людей» республіки. Понад півроку в республіці залишаються заблокованими ще близько 30 інших сайтів, а також цілий ряд ресурсів, що спеціалізуються на розміщення критичних матеріалів на адресу чинної влади Таджикистану.

Інтернет-користувачі в Таджикистані активно діляться один з одним способами обходу заборон властей: більшість користувачів вже знають, що таке проксі-сервера і як ними користуватися.

У Таджикистані в листопада 2013 року мають відбутися чергові президентські вибори.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Голова НБУ розповів, коли бізнес зможе отримати дешеві кредити

30 травня 2017, 10:57

Останні новини за сьогодні: