Новини / Технології / Ford запатентувала кінотеатр для самокерованих автомобілів
14 березня 2016, 10:07
Розмір шрифта: А А А

Ford запатентувала кінотеатр для самокерованих автомобілів

Ford запатентувала кінотеатр для самокерованих автомобілів, Управління США з патентів і торгових марок, патент, Ford, кінотеатр для самокерованих автомобілів
Ford запатентувала кінотеатр для самокерованих автомобілів

Управління США з патентів і торгових марок (USPTO) видало компанії Ford патент на так звану «Розважальну систему для автономних транспортних засобів» (Autonomous vehicle entertainment system).

У документі йдеться про новий мультимедійний комплекс для роботизованих автомобілів. За задумом Ford, при русі на автопілоті люди, які сидять в салоні машини, зможуть насолоджуватися відеоматеріалами на повноцінному проекційному екрані.

Передбачається, що полотно буде розташовуватися в стельовій зоні в області лобового скла. Коли система не використовується, екран можна буде згорнути і сховати.

Для проектування зображення, за задумом Ford, повинен застосовуватися компактний проектор. Очевидно, що буде підтримуватися підключення змінних носіїв інформації — наприклад, флеш-брелоків.

Відзначається також, що запропонована система може бути повністю відключена для руху в ручному режимі. Про терміни практичної реалізації запатентованої розробки, на жаль, нічого не повідомляється.

Додамо, що в процесі створення робомобілів фахівці Ford взаємодіють з дослідниками з Університету Мічигану і Массачусетського Технологічного інституту. Повністю самокеровані седани Ford Fusion Hybrid почнуть випробовуватися на дорогах загального користування Каліфорнії (США) в поточному році.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Посилка з парашутом: Amazon запатентував новий спосіб доставки

16 лютого 2017, 08:32

Ford інвестує мільярд доларів у безпілотні автомобілі

14 лютого 2017, 13:10

Samsung запатентував складаний планшет

3 жовтня 2016, 09:42

Останні новини за сьогодні: