Новини / Технології / «Майкрософт Україна» запустила сервіс Fix It
2 грудня 2010, 11:09
Розмір шрифта: А А А

«Майкрософт Україна» запустила сервіс Fix It

«Майкрософт Україна» запустила сервіс Fix It, Майкрософт Україна, Fix It, сервіс, Internet Explorer
«Майкрософт Україна» запустила сервіс Fix It

Сервіс призначений для дистанційної діагностики комп‘ютерів, що працюють на основі операційної системи Windows. У режимі майстра користувачі можуть продіагностувати свої комп’ютери, визначити проблеми в їх роботі та знайти шляхи їх вирішення.

На головній сторінці сервісу потрібно вибрати програму, з яким виникли проблеми. Після цього слід скористатися спеціальним полем і вибрати проблемну область. Наприклад, для Internet Explorer це можуть бути проблеми з друком документів, установкою, настройками безпеки. Якщо у користувача кілька проблем або він не може визначитися, які з них є важливими, слід вибрати пункт «Всі проблеми, пов‘язані з програмним продуктом». При необхідності такий загальний список можна відфільтрувати, вказавши потрібні ключові слова.

Далі користувачеві пропонується виконати діагностику проблем, скориставшись кнопкою «Виконати зараз». Система запропонує запустити файл для виконання діагностики і відобразить на екрані результат роботи. Таким результатом може бути, наприклад, підказки про те, які оновлення потрібно встановити або які налаштування слід виправити. Крім того, діагностичний інструмент може в деяких випадках сам виправити помилки в роботі комп’ютера.

Система FixIt також відстежує, чи не призведуть встановлені утиліти до нових проблем у роботі комп'ютера. Користувачі можуть підписатися на RSS-канал сервісу і отримувати оновлення про нові розділи, додані в Fix It.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Коли зламався принтер: що робити і кого шукати

11 квітня 2017, 11:02

Facebook тестує путівник містами

7 березня 2017, 10:10

Соцмережа «Вконтакте» запустить функцію виклику таксі

17 лютого 2017, 10:05

Безробітних зареєструють в електронній черзі

14 лютого 2017, 09:12

Останні новини за сьогодні: