Новини / Технології / Найбільша хакерська атака в історії загальмувала інтернет
28 березня 2013, 20:55
Розмір шрифта: А А А

Найбільша хакерська атака в історії загальмувала інтернет

Найбільша хакерська атака в історії загальмувала інтернет, хакерська атака, DDoS-атака, інтернет, передача даних, Spamhaus, Cyberbunker
Найбільша хакерська атака в історії загальмувала інтернет

Найбільша хакерська DDoS-атака в історії знизила швидкість передачі даних в інтернеті. Мішенню атаки стала компанія Spamhaus, що займається протидією розсилці спаму.

Напад почався в середині березня і, очевидно, триває досі. Потужність DDoS-атак становить 300 гігабіт на секунду, при тому, що потужності в 50 гігабіт на секунду вистачає для того, щоб вивести з ладу інфраструктуру великої фінансової організації.

Як припускають фахівці, виведення з ладу блокувальників Spamhaus зробило інші сайти в Мережі більш уразливими для DDoS-атак. В результаті було уражено мільйони комп‘ютерів і серверів по всьому світу.

Розслідуванням інциденту займаються фахівці з п’яти різних країн. Представники Spamhaus звинувачують в організації атак голландську компанію Cyberbunker. Деякий час тому Spamhaus заблокувала її сервери в зв'язку з підозрами, що компанія надає хостинг спамерам. Представники Cyberbunker звинуватили Spamhaus у зловживанні повноваженнями.

У Spamhaus запевняють, що DDoS-атаки на замовлення Cyberbunker організували хакери з Росії і низки країн Східної Європи.

Spamhaus — організація з офісами в Лондоні і Женеві, що займається протидією розсилці спаму. Для цього Spamhaus веде базу даних, в яку заносяться сервери, що використовуються для розсилки спам-повідомлень. Також компанія підтримує кілька сервісів, які блокують розсилки з підозрілих серверів. 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Голова НБУ розповів, коли бізнес зможе отримати дешеві кредити

30 травня 2017, 10:57

В Україні хочуть закрити ще 20 сайтів – Мінінформполітики

26 травня 2017, 19:41

Останні новини за сьогодні: